Mandriva topluluğu dağıtıma yeni isim arıyor

Başlatan decent, 07 Temmuz 2012 - 02:31:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

decent

Mandriva ile ilgili süreci takip edenler vardır. Topluluk devam kararı verdikten sonra yeni isim arayışına girmiş.
İsim önemli fakat her şey demek değil, önemli olan topluluğun takdiri hakeden duruşudur.

Dağıtımın yeni ismi konusunda listede yer alan veya almayan bir öneriniz var ise oylamaya katılabilirsiniz.

ersinkandemir

"Pulsar" olarak oy verdim fakat "Mandala" önde gidiyor. :)
Where there's a shell, there's a way.

Kadir Can

Bana da Commundriva yakın gelmişti; ama pek beğenen yok gibi.

arpia

krwlng

OpenDrake ismine oy verdim, kazanacak gibi görünmüyor, Mandala Linux bayağı bir önde, bakalım ne olacak. Bu arada topluluğu kararlarından ötürü tebrik ediyorum. İlk denediğim Mandrake'den beri sürekli elimin altında olmuş bir dağıtımdır, bundan sonra da öyle olacak sanırım.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

hckr

Aslında özgün bir isim olsa daha iyi olur.Mandala adıyla sanırım bir grafik uygulaması vardı.Her ne kadar Pulsar ismine oy vermiş olsam da o da Embarcadero'nun projelerinden birinin adıydı ve internette çok fazla kullanılan bir kelime.Bir de dizi var sanırım aynı isimle çekilen.

Barış Can

» genelde hiçbir şey planladığım gibi gitmez.
» kişisel blog.

cerencalici

Backspace tuşunu kırdım, mutsuzum. :S

yakusha

openmandvira diye oy verdim hatırlıyorum; lakin mandrake'li günleri de hala hatırlıyorum; defalarca uğraşıp bir paket kuramadığım günler :(
Artık bu forumu kullanmıyor.

KemalALKIN

www.tckemal.ist

decent

Ankette son iki güne girilirken "Mandala" seçeneği açık ara önde gidiyor..