TTNET Adil Kullanım Kotasını (AKK) Protesto - İmza Kampanyası

Başlatan KemalALKIN, 22 Nisan 2012 - 01:55:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

Alıntı yapılan: MURATSPLAT - 10 Mayıs 2012 - 16:03:40
@nasilolcekbuisler
Boşuna uğraşma kardeşim. Bu forumda bir kaç admin var. Kraldan çok kralcı kesiliyor başımıza. Kendilerini ahlak bekçisi bellemişler. Silerler düzeltirler,  onların işine de akıl sır ermez. 

Alıntı yapılan: MURATSPLAT - 10 Mayıs 2012 - 21:02:21
Beyler, siz üzerinize niye alındınız ki Lafım @nasilolcekbuisler'eydi. Size lafım olsa direkt yazardım.

Ayrıca bu tarınız bile @nasilolcekbuisler'e  ne söylemeye çalıştığımın bir delili niteliğindedir.

@MURATSPLAT, birbirimizi sanal dünyada uzunca bir süredir biliriz ama ne yazık ki senin şu tutarsızlığına anlam veremiyorum. Cidden bile isteye mi yapıyorsun bunu, bile isteye mi kuruyorsun şu cümleleri yoksa @if'in söylediği üzere ne dediğini mi bilmiyorsun? Yukarıda alıntı yaptığımız şeyleri okuyanlar şu anda sence kime hak verecekler?

Alıntı Yap
Linuxnet gibi bu forumda böyle giderse ölmeye mahkumdur. Zira bu tavrınız zamanın ruhuna hiç uymuyor.

Ben de diyorum "ölmesin, yazıktır!" Ama artık boş verin. Siz de onaylayarak diyorsunuz ya "kraldan çok kralcıyız, işine gelirse".  Söylenecek laf yok.

Asıl sizler böyle yaptıkça burası ölmeye mahkumdur, bunu bile idrak edemiyorsunuz. Eğer bu forum bu kadar senedir ayaktaysa bir önceki iletimde nedenlerini saydığım şeyler yüzündendir. Biz ayrışmasın istiyoruz, her telden insan burada takılsın istiyoruz. Kendi düşüncelerini değil, Linux'u, Ubuntu'yu konuşsun istiyoruz. Sizse çarşamba pazarı yapma niyetindesiniz sanırım burayı.

Çarşamba pazarı olacağına ölsün burası, ben razıyım. Tabi, senin "zamanın ruhu" dediğin şey kamplaşmış forumlarsa, evet uymuyor burası. Ve evet kral biziz burada, ne forumu çarşamba pazarına dönmesine izin veririz ne de biz varken ölmesine müsaade ederiz.

Kendiniz gibi düşünmeyenlere saygınız olmadığı sürece bence siz akıbetinizi iyi düşünün. Bu forum kendi akıbetini kendi düşünür, boş verin siz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

burk

Ve olay hepi topu basit bir kampanya duyursuydu... Geldiği noktaya bakın...

nasilolcekbuisler

Alıntı Yapgraindor

Arkadaşım şimdi bir şey söyleyip tartışma yaratmak istemiyorum ama.sen yazıları gözünle okumuyor musun?beynin ile idrak etmiyor musun?oraya imza atmayan hayvandır gibi bir şey yazıyor mu?orada ttnet e bacağım girsin,kolum girsin,kafam girsin bilmem ne olsun yazanları eleştirdim.Onun haricinde kimseye laf söylendiği, sokulduğu falan yok.2 satır yazıyı okuyup düzgün anlamak bu kadar zor mu ki?Yok imza atmadım rerörerö yok diğerlerinin hakları rerörerö yapmanın da bir alemi yok.Kolum ,kafam ,bacağım, şunum bunum,pele,zeki müren falan filan yazan tayfadan değilseniz cevap vermeniz,alınmanız gerekmiyor.

Zaten oradaki imzaları da kimsenin salladığı falan yok.Ay sonunda gidip kuzu kuzu faturalarımızı yatırıyoruz işte.Bu olduğu sürece de şirket politikasını değiştirmez.

ayrıca;o mesajları yazanlarında inci sözlük tayfası olduğu gayet açık ki anketlere beğenmedikleri face sayfalarına yaptıklarını az çok biliyorsunuzdur.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 17 Mayıs 2012 - 14:03:49

Alıntı yapılan: if - 10 Mayıs 2012 - 23:16:29
Alıntı yapılan: nasilolcekbuisler - 10 Mayıs 2012 - 13:13:19
Hayır geri kalanları suçlama anlamı çıkmaz.

Kullandığınız ifade hakaret niteliğindedir, bunun tartışması yapılmaz.

Alıntı yapılan: nasilolcekbuisler - 10 Mayıs 2012 - 13:13:19
Ayıp olduğunu düşünmediğiniz belli.Öyle düşünseniz bu hareketi yapmazsınız ama bunlar da benim düşüncelerim.Saygılı olmalısınız.Fikirlerimi söylüyorum,kimseye hakaret etmiyorum.Sizin ile benim aramdaki tek fark sizin sayfanızdaki sil ve değiştir düğmelerinin herkesde işe yaraması.

.

tamam abi kusura bakma

KemalALKIN

Bu konudada birlik olmak yerine tartıştık ya başka birşeyler bulduk helal olsun :D.
www.tckemal.ist

burk

Konu hem kendi amacına hem de başka amaçlara ulaştığı için kapatılmıştır.