Ek sürücüsü indirme sorunu

Başlatan ByHunter, 06 Aralık 2012 - 00:32:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ByHunter

Ek sürücüsünün ilkini indiriyorum, yeniden başlatmam isteniyor. Yeniden başlattıktan sonra ayrıntılardan grafiğe bakıyorum gene bilinmeyen ve standart diyor. İkinci sürücüde kurulurken hata veriyor sonra ilk kurduğumda kurulmamış gibi gözüküyor. :) Maşallah ne kurmuşun öyle diyenler vardım şimdi. :D Arkadaşlar ekran kartımı tam verimi ile kullanmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

matrax_41

İlk sürücüyü kurduktan sonra sistemde bir sıkıntı yoksa orda bilinmeyen yazmasının bir önemi yok.

ByHunter

Hocam performans'da biraz yavşlama var gibi. Benim ekran kartık paylaşımlı windows'da pilde çalışırken 1 gb prizle çalışırken 2 gb ye geçiyordu. Bunda hangi gb kullandığımı bilmek yada daha doğrusu laptobumu tam performans ile kullanmak istiyorum.

matrax_41

Catalyst yönetim merkezi programında ilgili ayarlar vardır.

ByHunter

heartsmagic

CAtalyst başlatma sorununu forumda aratırsan çözüme ulaşırsın.
İlk sürücüyü kur, ardından şu konuya bak lütfen: http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=33412.0

Söylendiği gibi orada bilinmeyen yazması çok sorun değil. Biraz yavaşlama var gibi ifadesi emin olmadığını gösteriyor. Kısacası yorum yapabilecek bilgiler görmeliyiz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.