Sanırım bir Flash Player sorunu

Başlatan lener49fi, 01 Nisan 2012 - 10:57:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6630

ubuntu 11.04 güncellenmeleri indir dedim. Artık firefox ve chromium flash olan yerlerde missing pluin hatası veriyor. çözüm bulamıyorum. google sitesinde chrome indirdim sorunsuz flash çalışıyor yine ubuntu güncellemesi bişileri bozarsa diye artık güncelleme yapmıyorum. firefox veya chromiumdaki bu missing plugin sorununu çözmek mümkünü ?. chromeda kullandığını flash video indirici eklenti nedir?

lener49fi

bu ağ ayar aracında ben bir değişiklik kaydedemiyorum. bu yüzden uç birimden yaptım zaten gerekli değişikliği. ağ ile yaşadığım, bir başka sorun, belki konu ile alakalıdır, her seferinde ağın şifresini yazmam gerekiyor. eskiden bunu bir sefer yazmam yetiyordu, ağ şifresini saklıyordu ama şimdi saklamıyor. bu konu ile alakalı mı değil mi bilmiyorum.

bir de, bu ipv6'yı başka nasıl kapatabilirim?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 08 Nisan 2012 - 13:07:20

@6630 gibi bende güncellemeden çekiniyorum. bir de her güncelleme sonrasında daha önce yaşadığım sorunu tekrar yaşıyorum. http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=30521.0

çok serzenişte bulunuyor gibi oldum.. kusura bakmayın yoksa gerçekten iyi bir insanım ben aslında. :P tekrar tekrar teşekkür ediyorum sizlere. ;)

heartsmagic

@lener49fi, IPV6 iptal etmenin bir iki yolu var, forumda geçiyordu bazı başlıklarda. Eğer bulamazsan yardımcı olmaya çalışırım.

Farklı kişilerin sorunları aynı başlıkta dillendirilince ortalık karışabiliyor. @6630, senin sorunun farklı örneğin, ayrıca irdelemek gerekiyor ne yazık ki. Güncelleme ile Flash bozulduysa, ilk olarak rahatlıkla kaldırıp yeniden yükleyebilirsin Flash'ı.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.