[Çözüldü] Ekranın sol üstünde beyaz dikdörtgen

Başlatan Vafla, 06 Şubat 2012 - 14:17:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vafla

Merhaba,
Bu sabah fark ettim de, bilgisayarı bir süre kullandıktan sonra ekranın sol üstünde beyaz dikdörtgen şeklinde bir obje beliriyor ve kaybolmuyor.Her şeyin üstünde duruyor, tıklama menüsüne bir etkisi yok arkasındaki ilk uygulama neyse onun fonksiyonu çalışıyor.Fakat arada bulunduğu alan içinde chromiumdan kesit aldığınıda fark ettim.Ancak chromiumu kapatınca gitmiyor.

Ozmo

Vafla

@Ozmo
Malesef işe yaramadı, sorun devam ediyor.

bytan

Makina dizüstü mü? Daha doğrusu monitörü merak ettim. Başka işletim sistemiyle kullandığında durum nasıl oluyor? Tty terminallerine geçtiğinde de görünüyor mu? Veya tty tarafına geçip bilgisayarı bıraktığında bir süre sonra yine ortaya çıkıyor mu?
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

Vafla

@bytan
Evet, bilgisayarım dizüstü şu an gözükmüyor bölge biraz daha kullanayım, belirince konsolu dener sonucunu yazarım.

Düzenleme:Sorunun kaynağını buldum. JDownloader o açık olduğu sırada beliriyor o kısım,var mı acaba bir çözüm yolu?
Düzenleme2:Jdownloader veya openbox güncellemesinden sonra sorun ortadan kalkıyor.Sanırım yazılım kaynaklı bir problemdi.