Led Monitör Tavsiyesi

Başlatan syagdiran, 16 Ocak 2012 - 13:57:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

syagdiran

Merhaba arkadaşlar. Eski crt monitörümün yerine yeni bir Led monitör almayı planlıyorum. Eski Crt monitörümde 1024-768 çözünürlükte 85 hz ekran yenileme hızında çalışıyordum. Bu hızı destekleyen bir monitör almak istiyorum. Tavsilererinizi bekliyorum.

GNUbuntu

Yeni alacağın monitör muhtemelen 16:9 ekran olacak ve full hd alırsan 1920x1080 çözünürlüğü destekleyecek. Yani artık 4:3 ekranlardaki çözünürlükleri kullanmayacaksın. Ekran tazeleme hızı da 60 hz. olacak ki seni yanıltmasın, lcd ve led monitörlerde normaldir. Sen hangi fiyat aralığında monitör aradığını söyle, ona göre tavsiyede bulunalım.
Önce Saygı...

decent

nasilolcekbuisler

Alıntı yapılan: syagdiran - 16 Ocak 2012 - 13:57:20
Merhaba arkadaşlar. Eski crt monitörümün yerine yeni bir Led monitör almayı planlıyorum. Eski Crt monitörümde 1024-768 çözünürlükte 85 hz ekran yenileme hızında çalışıyordum. Bu hızı destekleyen bir monitör almak istiyorum. Tavsilererinizi bekliyorum.

o çözünürlükte sıfır ekran bulman imkansız.çalışabilir olan ararsan ikinci elcilerde belki bulunur.sıfır ekranlarda en düşük çözünürlük 1280 den başlıyor.ayrıca çoğunluğu geniş ekran.eğer geniş ekrandan hoşlanmıyorsan kare ekran da alabilirsin.daha çok borsa yatırımcıları kullanıyor.aşşağıdak bağlantıda herçeşit ekran mevcut.lcd,led,geniş
,kare...
http://www.exa.com.tr/kategori/monitorlcd-407/

hesin