140 twitter karakteri yetmiyor mu?

Başlatan canosayan, 02 Ağustos 2011 - 21:12:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

canosayan

Hani programlama eksik bir şeyi gidermeli. Özellikle türk siyasetçilerde twitter kullanmaya başlayalı artık 140 karaktere sığmayan twitler görüyoruz. çoğu zaman twitin başlangıcını bulmak bile problem oluyor.
İşte bu problemi kapatmak için başladığım ve kabataslak bitirdiğim bir uygulama.

http://www.frappe.com.tr/twitter/ adresine girerek bir kerede büyük bir paragrafın twitlere bölünmesini ve isterseniz twitter varsayılanı isterseniz ters sırada gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ters sırada gönderdiğinizde paragrafı twitter üzerinde yukarıdan aşağı okuyabiliyor olacaksınız :)

sizden ricam eğer vaktiniz ve merakınız varsa bir kere olsun deneyerek sonucun güvenilirliği hakkında fikir belirtmeniz. Kullandıktan sonra uygulama erişimini twitter ayarlarının uygulamalar sekmesinden kaldırabilirsiniz.

Fikir olarak kaynakları açık bir proje. fakat şu an için kodu biraz toparlamam gerekiyor. zaten çok havalı bir kodlaması yok. maksat adet yerini bulsun tadında. inşallah yakın zamanda tar.gz paketinide indirebileceksiniz.
Chmod bizim işimiz.

barış

Gerçekten harika olmuş. Şu anda kimler kullanıyor kısmı bazı kişileri rahatsız edebilir belki, gizlilik konusunda takıntısı olanları özellikle. Kullandım, işe yarıyor, saniyede postaladı valla :)
Önerim, varsayılan olarak ters sırada göndermesi. Yani o olay kafa karıştırabilir diye düşünüyorum.
Tebrik ediyorum seni :)

Kaan

gerçekten ellerinize sağlık ! :) şu an kullanmıyorum ama yerimlerine ekledim, illaki lazım olacaktır.
Ubuntu 10.10 Maverick <3

emreseckin

Elinize sağlık eminim faydası olacaktır :)

dozi

Emeğinize sağlık güzel bir uygulama.

MURATSPLAT

Güzel uygulama, Kodlarını görebilir miyiz acaba  ;D
Donanım:
GA-MA790XT-UD4P Anakart
AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor
2048*2 DDR3(1333MHZ) + 2048*2 DDR3(1600MHZ) = 8 GB  Asus Nvidia GeForce GT-430 1GB DDR3 128bit Samsung HD502HJ 500 GB + Samsung HD322HJ 320 GB + Western Box USB 640 GB =1.4 TB ATI Technologies Inc SBx00 Azalia (Intel HDA) SkyStar HD 2 Digital Uydu Kartı Logitech MK250

yakusha

Veritabanında bir hata oluştu.

Girdiğiniz bilgilere göre veritabanıyla bağlantı kurulamıyor.

Filename: core/Loader.php

Line Number: 232

hatasını aldım...

twitter konusunda'n anladığınızı varsayarsak hemen şu başlıktan yardımınıza ihtiyaç(ım) bulunmaktadır...

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=29531.0

Alıntı Yap- Twitter'a iletileri otomatik atmak için gereken kısımları yapacak bir gönüllü

Artık bu forumu kullanmıyor.