ipad air2 ile ubuntuda 'işlenmemiş kilitleme hatası'

Başlatan ncelik45, 12 Şubat 2015 - 11:49:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ncelik45

Merhaba arkadaşlar.Benim sorunum air2 tablete dosya yükleyememem.
Tableti bağladığımda başlıkta belirttiğim iphone öğesine erişilemiyor , işlenmemiş kilitleme hatası(-3)  uyarısını alıyorum.
Yabancı forumlardan da araştırdım ama sorunu çözemedim. Şu bağlantıda anlatılanları yapmaya çalıştım ama olmadı.

http://askubuntu.com/questions/151584/how-to-copy-existing-movie-files-on-ipad-to-watch/151585#151585
Ubuntu 14.04 ve ios 8.1.3 kullanıyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

heartsmagic

Tableti yükleyince bağlıyor mu sistem? Yani dosyaları görebiliyor musun? Yoksa hiç bağlamıyor mu?
Bağlantısını vermiş olduğun yerde artık 14.04 ile iş görmediği yazılmış, insanlar kablosuz üzerinden scp veya sftp gibi şeyleri denemeye başlamışlar. Kısacası IOS tarafında bu özelliğe sahip bir uygulama bulup, Ubuntu tarafından bağlanmayı deniyorlar.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ncelik45

Cevabın için teşekkür ederim heartsmagic.Tableti usb ile bağladığımda dosyaları görebiliyorum ve dosyalarda gezinebiliyorum.
Fakat aynı zamanda işlenmemiş kilitleme hatası(-3) şeklinde bir uyarı alıyorum.Dosyalarda örneğin ibooks klasörüne pdf
dosyası kopyaladığımda ipad te bu dosyayı göremiyorum.
Sizin öneriniz mantıklı,yani kablosuz çözümler.Sanırım biraz daha bekleyip gelişmeleri takip etmem gerekiyor.Tekrar teşekkürler..

heartsmagic

IOS tarafında bugün çalışan şey yarın çalışmayabiliyor veya tersi oluyor. Kapalı kutuların üzerine çözüm sunmak sanırım zor :) Gerçi Android tarafında da ciddi sorunlarımız vardı bir ara, hâlâ da yaşayanlar var. Hakkını yemeyeyim yani, açık tarafta da sorunlar yaşanabiliyor. Ancak, en azından insanların kurcalama fırsatı oluyor açık tarafta.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ncelik45

Sana katılıyorum, ios kapalı bir kutu, fakat getirisi de stabil oluşu.Gülü seven dikenine katlanır hesabı.
Yardımın ve ilgin için teşekkür ederim dostum...

furkankalkan

http://askubuntu.com/questions/531533/mounting-ipad-ios-8-on-ubuntu-14-04-disaster
Burada yazanlara göre iOS 8 ile uyumsuzluktan bahsedilmiş. Yani şimdilik yapabileceğimiz birşey gözükmüyor maalesef.
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

ncelik45

Verdiğiniz bağlantıyı inceledim ,haklısınız.Sanırım biraz zaman geçmesi gerekiyor.İlginiz için teşekkür ederim...