auto-update-tester paketi testi

Başlatan yakusha, 21 Ağustos 2011 - 18:04:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yakusha

auto-upgrade-tester ile ilgili türkçe veya ingilizce yeterli bir kaynak bulamadım...

kurma komutu

sudo apt-get install auto-upgrade-tester

kurulan ek paketler

auto-upgrade-tester bridge-utils bsd-mailx cpu-checker dctrl-tools debootstrap devscripts dput kpartx libaio1 libapr1 libaprutil1 libauthen-sasl-perl libcommon-sense-perl libdevel-symdump-perl libio-stringy-perl libjson-perl libjson-xs-perl libparse-debcontrol-perl libpod-coverage-perl libsvn1 libterm-size-perl libtest-pod-perl libvirt0 libxen3 msr-tools patchutils postfix python-cheetah python-libvirt python-vm-builder qemu-common qemu-kvm seabios subversion ubuntu-vm-builder vgabios wdiff

kaldırma

sudo apt-get remove auto-upgrade-tester bridge-utils bsd-mailx cpu-checker dctrl-tools debootstrap devscripts dput kpartx libaio1 libapr1 libaprutil1 libauthen-sasl-perl libcommon-sense-perl libdevel-symdump-perl libio-stringy-perl libjson-perl libjson-xs-perl libparse-debcontrol-perl libpod-coverage-perl libsvn1 libterm-size-perl libtest-pod-perl libvirt0 libxen3 msr-tools patchutils postfix python-cheetah python-libvirt python-vm-builder qemu-common qemu-kvm seabios subversion ubuntu-vm-builder vgabios wdiff

kurulum sonrası çalıştırma

terminalden

sudo auto-upgrade-tester

seçenekleri gösterecektir. ubuntu kullanıldığı varsayılırsa

auto-upgrade-tester ubuntu

daha fazla bilgi

dpkg -s auto-upgrade-tester

tıkanıp kalıyor mu, yoksa bir şeyler mi bekliyor anlamadım...

bilgi eklenirse küçük bir tanıtım yazısı yazmak istiyorum...
Artık bu forumu kullanmıyor.

heartsmagic

Bilgi derken? Sorun mu var uygulamada. Gerçi bildiğim bir şey değil ancak ben son cümlelerden sorun mu var, yoksa başka bir şey mi anlayamadım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

yakusha

4 satır geçtikten sonra tıkanıyor... hiçbir bilgi göstermiyor... bana program çalışmıyor gibi geldi.... acele hüküm vermiş de olabilirim...
Artık bu forumu kullanmıyor.

heartsmagic

Anladım, deneyen başka biri daha olursa anlayabiliriz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.