Ubuntu 11.04 aMSN ve emesene sorunu

Başlatan ovural43, 18 Ağustos 2011 - 13:35:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ovural43

ubuntu 11.04 e geçiş yaptım tekrar .. lakin söyle bir sorun olmaya başladı ..

gerek  amsn gerek emesene de bana yazılan mesajlarda ekrana pencere gelmiyor herhangi bir uyarıda gelmiyor ..
rast gele ben o kişiye mesaj yazmak icin actı isem eski mesajlarını görüyorum .. bu her zaman olmuyor ?

aurora

Ben de emesenede yaptığım ayarları saklayamıyorum, her açılışta aynı ayarları yapmam gerekiyor. Ayarları nasıl kalıcı hale getirebilirim? 11.04'ü Gnome klasik ile kullanıyorum. Bir şey daha, simgenin yukarıdaki sohbet bölümünün altında değil de, panelde görünmesini istiyorum, bunu nasıl yapabilirim?

emesene ve 11.04 ile ilgili mesaj görünce ben de sorumu araya sıkıştırayım dedim :D

Ek: Sabaha karşı ben de openSuse 11.4'ü çalışan cd ile denedim, biraz hoşuma gitti diyebilirim.  Fakat bir kaç gündür sürekli sistemi stabilleştirme ve olabildiğinin en iyisini yakalamaya çalıştığım için yoruldum sayfalarda göz gezdirmekten ve kurulum yapıp silmekten :D Ubuntu'nun 11.10 sürümü için şu optimus konusunda umutlarım yok değil ama :D

decent

Konular birleştirilip taşındı.
Lütfen sorunları ilgili başlıklar altına yazınız veya uygun bölümlere yeni konu açınız.

aurora

ovural43

bu msn meselesi çok problemli gibi .. emesene nin kullanımı ve görselliği güzel ama sorunları çokfazla .. 1.6.3 te mesela dosya aktarma ve history güzel çalışırken başka sorunlar vardı .. 2 versiyonunu kullanıyorum farklı sıkıntılar var ...

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 19 Ağustos 2011 - 09:52:08

şu an empaty ye geçtim ..

bakalım nasıl olacak ..

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 19 Ağustos 2011 - 11:45:59

yok buda aynı ..

sanırım sistemde bir problem var .. msn protokolü ile ilgili bir sıkıntımı var anlamadım

ovural43

bu kadar kişi msn kullanmıyor mu ?

yada hangi programı kullanıyor ?