Yaptığım değişiklikler kaydolmuyor

Başlatan gokhanyildiz, 15 Ağustos 2011 - 01:46:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gokhanyildiz

Uzun zamandır ubuntu kullanıcısıyım fakat ilk defa böyle bir problemle karşılaştım. Unity de sol menüye istediğim programları yerleştiriyorum. Fakat bilgisayarı yeniden başlattığımda yaptığım değişiklikler gidiyor ve varsayılan ayarlar geliyor. Sanırım gnome3'ü kurup daha sonra kaldırmamdan kaynaklandı. Bu problemi nasıl çözebilirim?

ekopc

Aynı sorun bendede oldu şöyleki sende unity tarafında bende ise gnome 3 tarafında idi yeni kısayolları sol tarafa atıyordum yeniden başlattıgımda atadıgım kısayollar ve degişiklikler yok oluyordu bende yeni bir kullanıçı ekledim yeni kullanıcı profilinde  giriş yaptıgımda normala döndü dostum bir dene belki sendede düzelir..

gokhanyildiz

Bu seferde yaptığım tüm değişiklikler gidecek ama. bunun başka bir yolu yokmudur?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 15 Ağustos 2011 - 13:10:08

Yeni kullanıcı oluşturma da işe yaramadı. Hala yaptığım değişiklikler kaydolmuyor.

if

@Math1ens, ev dizini altında gizli veya normal dosya olarak gtkrc-3.0 ve gtk gibi dosyalar var mı?

decent

ALT+F2 ile
unity --reset-icons

Komutunu uygulayıp varsayılan haline geri döndürmeyi denediniz mi ?