Wine bulamıyorum.

Başlatan m17, 10 Eylül 2011 - 09:50:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

m17

Ubuntumu tamamen mac'a benzetiyorum tek eksik kaldı safari kuracam fakat wine ile kurulacakmış linux için yapılmışını bulamadım wine' programını internette aradım bulamadım acaba bana wine programının linkini verebilecek ve kurulumunu kısa bir şekilde anlatacak varmı. Ubuntu sürümüm 10.10

barış

Forumu okuyun, yazınızın tamamını kalın harflerle yazmayın. Ubuntu depolarında Wine programı vardır.
Uçbirim'i açıp:
sudo apt-get install wine yazarak Wine'ı edinebilisiniz.

m17

Alıntı yapılan: barış - 10 Eylül 2011 - 09:54:39
Forumu okuyun, yazınızın tamamını kalın harflerle yazmayın. Ubuntu depolarında Wine programı vardır.
Uçbirim'i açıp:
Eyvallah. Ubuntu'm bittikten sonra ekran görüntüsü koyacam. Tamamını kalın yapınca bir zarar görmüyorsanız ben böyle yazmayı seviyorum.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 10 Eylül 2011 - 09:01:51

Alıntı yapılan: barış - 10 Eylül 2011 - 09:54:39
Uçbirim'i açıp:

Burda takıldı

m17

Ubuntu 10.10 kullanıyorum. Safari yüklemek için wine yüklüyordum. şu kodla;

sudo apt-get install wine

Fakat şu bölümde takıldı sanırım tamam denilmesini bekliyor buton falanda yok;

cagriemer

Tab ya da sag ok tusu ile Tamam'i secemiyor musunuz? Bir kere sag ok tusuna basip Enter'a basmayi denediniz mi?

BayboraKaan

Tamam'in üstüne gelip enter tusuna basmaniz yeterli.

Kalin yazmayi sadece forum olarak gerekli gördügümüz yerlerde kullaniyoruz sizde buna ayak uydurursaniz memnun oluruz ;)

BayboraKaan

@m17 ayrica ayni sorun hakkinda iki farkli baslik acmayiniz. Konulari birlastirdim buradan sorununuza cözüm bulduysaniz geri dönün ve basligi Cözüldü olarak etiketleyin.