11.10 Alfa Hazır!

Başlatan Luna, 02 Haziran 2011 - 00:44:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

11.10'u alfa2 üzerinden kurdum. Bunların macera olduğu doğru, zaten ben her seferinde bu sürümlerin neden kurulması gerektiğini falan söylüyorum. Normal kullanım için değil kendileri.

Alfa2 kurulumunu yaptığım gün aldığım güncellemelerle sistem giriş aşamasında çakılmaya başladı. Mecbur akşamı bekleyip, yeni güncellemeler alarak çözdüm sorunu. Muhemelen ibus güncellemesi ile çözüldü olay. Kısacası bu seviyedeki sürümlerde sorun yaşamak çok normal.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eribol

11.10 her gün yeni bir sorun çıkarıyor ama bazıları kısa süre içerisinde hallediliyor. Şu an indicator applets(yani sistem çekmecesi) ben de sorunlu. Dert ettiğim yok belki uğraşsam çözebilirim ama acelem yok düzeleceğini biliyorum. Tabii 11.10'u küçük netbookta kullandığım için stabil olması ikinci planda. Fakat şu var ki python'un türkçe sorununu çözmesinden dolayı Ubuntu One'ı sorunsuz kullanmak çok hoş hakikaten. 11.10 için bana göre en büyük artı bu.

ekopc

Evet ilkdefa sorunsuz ubuntu one sorunsuz giriş yaptıda  nautilus hatası verdi  gnome 3 de sorun oldu ekran kartı drivers sorunu bençe