Open Office.org için Ekler

Başlatan maydin95, 01 Ekim 2010 - 20:45:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maydin95

http://smalldataproblem.org/ooextras/

Burada OpenOffice için ekler var. Impress'e bastığınızda örnek şablonları görebilirsiniz tabii Sunum haricinde başka şablonlar da var. Yalnız bunları OpenOffice'e kuramadım. İlgili dosyayı açınca şablon görünüyor ama her zaman OO'da olması için ne yapacağım.
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

eribol

OO'yu açıp Araçlar->Eklenti Yöneticisi ile yüklenir bu eklentiler. Çalıştırılabilir dosya değil bunlar. Ya OO'nun plugins klasörüne atacaksınız veya dediğim yolu takip ederek kuracaksınız.

ayben

uygulamalar - ubuntu yazılım merkezi - ofis - OpenOffice.org Ofis Paketi ' ni yükledim. eklentilerini de yükledim. şimdi bu nereye indi bulamadım. masa üstüne yapıştırmak istiyorum. her yere baktım yok.

sema

Uygulamalar >> Ofis bölümü altında değiller mi? Değillerse şunu uçbirime yazıp menüye ekleyebilirsiniz;

alacarte
susema

ayben

ben, ''uygulamalara'' tıkladım. sonra, en alttaki, ''ubuntu yazılım merkezini'' tıkladım. sonra, sağda, ''ofisi'' tıkladım. sonra, listeden : ''openoffice.org ofis paketi'' ni tıkladım, sonra, bunu indirdim. indirirken, eklentilerini de dahil ettim. şimdi bu, nereye indi? bunu bulamıyorum. o dediğiniz, ''ana menü'' de, bu ''openoffice.org ofis paketi'' yok. diyer ofisler, var. ama, bu ''oppenoffice.org ofis paketi'' yok. bu nereye indi acaba?

heartsmagic

Son soru kendi başlığında çözüldü sanırım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ayben

Konuyu kapatabiliriz. Teşekkür ederim.

heartsmagic

Alıntı yapılan: ayben - 01 Mayıs 2011 - 17:43:49
Konuyu kapatabiliriz. Teşekkür ederim.

@ayben, sana ait konuları kapatırız çözüldüğünde.

Not: Diğer konudan mı bahsediyoruz?

ayben

Bu konuyu kapata bilirsiniz. Teşekkür ederim. Yaptım.

heartsmagic

@ayben, konuyu açan sen olmadığın için kapatmıyoruz konuyu, anlatmak istediğim buydu.