[Çözüldü] ubuntu 10,10 x64 cd den kurulum TAMAMLANAMIYOR,

Başlatan BarvaArtena, 26 Mart 2011 - 23:24:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BarvaArtena

merhaba benim laptopa windows 7 nin yanına ubuntu 10,10 64 bir kurmaya çalışıyorum ama tam fotoğrafta gösterdiğim yerde yarım kalıyor.
Sebebini bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim

[eklenti yönetici tarafından silindi]

eribol

Confirm denilen yere şifrenizi ikince defa girmeyi denediniz mi? :)

heartsmagic

Ayrıca mümkünse parolayı da o kadar kısa tutmamaya çalış.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

BarvaArtena

parolayı ilk satıra yazıyorum ikinci satıra yazmak için tıkladığımda ikinci satıra yazamıyorum o halde tıkanıp kalıyor neden acaba ?

eribol

Çok kısa olduğu için olabilir. Gerçi önceden böyle bir şey yoktu ama artık 6 karakter sınırlaması gelmiş olabilir.

ekopc

Alıntı yapılan: eribol - 27 Mart 2011 - 04:12:40
Çok kısa olduğu için olabilir. Gerçi önceden böyle bir şey yoktu ama artık 6 karakter sınırlaması gelmiş olabilir.

Evet haklısınız enaz 6 karekter parola olmadan geçmiyor .arkadaşın sorunuda ondan kaynaklanıyor

BarvaArtena

parolayı 6 karakter kadar yaptım fakat 1.parola yeri hariç diğer hiç bir kısıma tıklayamıyorum? ve kurulum bitmiyor? Sizce neden olabilir ?

sema

Bende böyle bir şey yok. Hatta parolam iki karakterden oluşuyor. Kısa bir süre önce kurmuştum, böyle bir şey getirseler de hemen olacak bir şey değil sanırım, en azından yeni sürümü beklenir?
susema

zeitgeist

Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

BarvaArtena

arkadaşlar sorun çözüldü.teşekkürler :) şifreyi uzun yazdım düzeldi.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 28 Mart 2011 - 00:17:32

hepinize çokkkkkkkkk teşekkürler