Firefox 4.0 Final Yayınlandı

Başlatan reis33, 10 Mart 2011 - 10:23:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

holywars

evet pc'yi kapatıp açık verdiğiniz komutlar ile tekrardan eski firefox 3.6 kuruldu (nedense ingilzce)..Peki 4 nasıl kurulur..ubuntu 9.04 kullanıyorum

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 06 Mayıs 2011 - 11:51:54

Türkçe olayını halletdim, ama hala 4 kuramadım :)

decent

Alıntı yapılan: holywars - 06 Mayıs 2011 - 11:40:31
evet pc'yi kapatıp açık verdiğiniz komutlar ile tekrardan eski firefox 3.6 kuruldu (nedense ingilzce)..Peki 4 nasıl kurulur..ubuntu 9.04 kullanıyorum

Jaunty için 4.0 sürümünü az önce biraz araştırdım, göremedim.
Yüklenen 3.6 sürümü tam olarak hangisi?
Ona göre Türkçe dil paketini kendimiz ekleyebiliriz.

Saavedro

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 06 Mayıs 2011 - 11:51:54

http://www.youtube.com/watch?v=SvK5iDRVyxg

heartsmagic

9.04'ün desteği geçen ekim ayında sona erdi, sen hâlâ neden kullanıyorsun bu sürümü?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

holywars

Alıntı yapılan: heartsmagic - 06 Mayıs 2011 - 15:15:59

9.04'ün desteği geçen ekim ayında sona erdi, sen hâlâ neden kullanıyorsun bu sürümü?

Youtube videosuna baktım ugrasilacak gibin değil, simdilik bunla idare ederiz artik:)

heartsmagic ;D dandik makine zaten, elden çıkmasını bekliyordum, yaz ortası bir laptop gelicek'de ona yüklesek problem olurmu tek hdd de 2 sistem zararlı olurmu? Ev'deki sistemimde 2 hdd 2 işletim var ama ondakide 10.04  :)

Son ubuntu hakkında pek olumlu konusmalar görmedim, acaba evdekinide güncellesem mi? Hangisi ile...

Teşekkürler :)

heartsmagic

Tek diskte değil iki sistem, on iki sistem bile olsa sorun olmaz. Yeter ki diskte yerin olsun.

11.04 deneyeceksen yükseltme yapma, sıfır kuruluma git.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Shamata

hmm ilginçtir bende hala karmic koala kullanıyorum ve dun update geldi kernel ile ilgili .. nisan ayinin sonunda desteği durdurulmuştu ama hala dediğim gibi dun update aldim :)

ve hala da kullanmaya devam etmeye düşünüyorum ne de olsa hersey tikir tikir çalışıyor.

delicesineseven

arkadaşlar kolay bir soru mu bilemiyorum
"Tüm sekmeleri yerimlerine ekle" bunu nasıl yapabiliriz? yer imlerinde böyle bir seçenek yok!

decent

Herhangi bir sekme üzerinde sağ tıklayıp istediğinizi yapabilirsiniz. (Resimdeki Firefox sürümü 4.0.1)

delicesineseven

decent