Donma problemi

Başlatan osman.tuysuz, 05 Nisan 2013 - 09:56:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

osman.tuysuz

Merhabalar;

Ubuntu 12.04 LTS kullanıyorum. Arkadaşa bir program kuracaktık ve ondan flashını aldım ve istediği programı attım. Ve flashı windows 7 olan bilgisayarına taktığında donmalar oldu. Programa tıklıyor ve kurmuyor. Daha sonrasında bende de ubuntu açıktı. Onun bilgisayarında donma problemleri olduğu gibi bende de olmaya başladı. Ubuntu stabil olarak çalışıyor hiç problem yok ondan sonra donma oluyor 5 - 10 dakika bekliyorum ancak gelmiyor. Ubuntu gibi açık kaynak yazılım işletim sistemlerine virüs girmiyor diye biliyorum. Acaba o flashtan benim bilgisayarıma virüs girmiş olabilir mi. Olayları ben oraya yordum. Eğer virüs bulaşmışsa Ubuntuda nasıl virüs taraması yaptırabilirim veya bu sorunu nasıl düzeltebiliriz.

Yardımlar için şimdiden teşekkürler.
Hayatımdaki Değişiklik "UBUNTU" ve Açık Kaynak Kod

heartsmagic

Virüs olma ihtimali düşük. Bellek takılmadığı zamanlarda da donma oluyor yani şu durumda öyle mi?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

osman.tuysuz

Bellek derken harddiskse 250gb bos alan var ram olarak diyorsanız 6gb ram var. Donma problemi durup dururken,nette gezerken, film izlerken vs olmaya başladı şu an öyle değil. Yani şimdi donma yok ama bilmiyorum beş on dakika sonra olabilir mesela.

heartsmagic

Bellek derken harici belleği kast ediyordum. Cevaplamışsın zaten, normal zamanlarda da oluyor diye. Bir süre sistemi gözlemle bakalım, tekrar olursa buraya ileti geçersin. Biraz irdelemeye çalışırız.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

osman.tuysuz

Şimdi son 1 gündür olmamaya başladı. Olduğu zaman yine iletişime geçeriz. Teşekkürler.