[çözüldü] satellite l300 ekrandan ses geliyor.

Başlatan ibokozan, 26 Ağustos 2009 - 18:06:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kozanibo

merhaba arkadaşlar l300 modeli laptopumun ekranın rahatsız edecek kadar sinilti şeklinde ses geliyor. başka laptoplara baktım böyle bir ses yok. bu modele mi özel hepsinde mi var yoksa benim şanssızlığım mı? lütfen sizde bir kontrol edin. garantiye yollamadım henüz kendim bişey yapabilir miyim bu konuda?

kozanibo

garantiye yolladım bakalım. gelişmeleri yazacağım

yusuftrb

Ekrandan ses gelmesi durumunu ilk defa duyuyorum, çok ilginç bir arıza, bazı durumlarda batarya şarj olurken tiz bir ses gelebiliyor, bunuda çoğunluk ile bios update ile çözüyorduk,  ürünü garantiye son kullanıcı faturası + garanti belgesi  ile birlikte gönderdiysen 30 iş günü standartında mutlaka bir çözüm üreticeklerdir, geçmiş olsun.
Ben , Kendim ve Ubuntum :o

:.İnsan, susturuluncaya kadar konuşmaktan ziyade adam gibi bir şey konuşuncaya kadar susmasını bilmelidir.:

kozanibo

böyle bir arıza ilk defa benim başıma geliyor galiba :(

bios ekranında bile ses geliyor benimkinde. ekran parlaklık değerini azalttığımda daha fazla ses geliyor. sağolun, tamir olmayacak bir arıza imiş öğrendiğim kadarı ile

kozanibo

garantiden geldikten sonra ses çok büyük oranda (kulak dayanmadan duyulmayacak kadar) azaldı. teşekkürler