Çanakkale'de her türlü dağıtımı temin edebilirim

Başlatan marjinal1st, 27 Kasım 2010 - 19:55:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

marjinal1st

Evet arkadaşlar, Çanakkale'de her türlü GNU/Linux ve BSD dağıtımını temin edebilirim. CD-DVD de benden, yeterki alın  :P Bir e-posta atmanız yeterli:

pisahmet@gmail.com
Bugün özgür yazılım için ne yaptın? :)

bytan

Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

sudusleri

Çanakkalede ben de CD-DVD temin edebilirim.. Dağıtım önemli değil... Yakınlarda olursanız kurulumu da yaparım... Öğretirim... ÖM atmanız yeterli...
Düşten yumak oldun... alıp gittin günahları...

burk

marjinal1st

@bytan                                orada zaten ekliyim. forum uzerinden daha rahat olacagini dusundugum icin burayada yazdim.
Bugün özgür yazılım için ne yaptın? :)

bytan

Anladım @pisahmet. O listedeki tek Çanakkalelinin sen olabileceği aklıma gelmemiş.  İki tarafta da varsa daha güzel tabii.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

enginbahadir

Onsekiz Mart Üniversitesi öğrencisiyseniz, matematik bölümü sekreterine başvurursanız yardımcı olacaktır. Pardus dağıtımı daha çok rağbet görse de, ubuntu dağıtımları da gönüllü olarak bölüm görevlileri tarafından yapılabiliyor.

not: garanti etmiyorum, boş vakti olan her eğitimci durumunuzu belirttiğinizde sizi geri çevirmeyecektir.