awn çalışmıyor

Başlatan flip87e, 06 Temmuz 2008 - 14:24:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

flip87e

awn manageri synapticten kurdum.ne uygulamalarda gözüküor ne de alt+f2 yapip komutunu yazdığımda hatta komut verdiğimde şu hatayı aliorum,bayabi foruma bakındım ama bi cewap bulamadım bi baksanız
'file:///home/yunus/awn-' konumu açılamıyor'

munirekinci

avant-window-navigator
awn

komutlarını kosoldan vermeyi denedin mi?

flip87e

tamam arkadaşim çalişti ama bişey daha soriyim ben şimdi bilgisayarın açilişinda awn nin çalişmasını istorum başlangiç uygulamalarında hangi komutu yazıcamda çalişacak biliormusun

munirekinci

flip87e

tamam saol ama bişey sölemeden geçemiyeceğim bende araştiriyorum bişeyler sormadan arkadaşlar ama forum içi arama da ne kadar başarili olabilirsinki konu açan herkes kafasına göre isim yazıo sorunlar birbirini tutmuyoyani biraz daha anlayış sözüm sadece sana diil tüm forum sorumlu ve yöneticierine tamam çok güzel forum hemen cewap alabilioruz ama birazda anlayiş lütfen ha bu açtiğimiz konular kalabalık yapıor biliorum ama ben demiorumki benim açtiğim konular yazılar silinmesin die sizin elinizde silebilirsiniz

munirekinci

Amacımız aynı konuda fazladan açılan başlıkları silmek değil, aynı konudaki fazladan başlık açılmasını önlemek. Bu da üyelerin arama yapmasına bağlı.

Az önce ben o aramayı yaparken sadece avant kelimesini kullandım. Öyle bulamasaydım awn yazaradım vs. Üyelerinde bu konuda özen göstermelerini bekliyoruz. Yoksa bizim esas görevimiz fazladan açılan başlıkları silmek değil.

Eğer SMF aramaları tatmin etmezse, Google'ı açıp arama çubuğuna aramak istediğiniz kelimeyi yazdıktan sonra, yanına site:ubuntu-tr.net yazarsanız o aramayı sadece bu site içerisinde yapar. Bu şekilde de arama yapabilirsiniz.

Ama demeden geçmeyeyim SMF arama motoru bence yeterli.

izzetguntalaz

Alıntı yapılan: flip87e - 06 Temmuz 2008 - 14:38:44
tamam * sağ ol ama bişey sölemeden geçemiyeceğim bende araştiriyorum bişeyler sormadan arkadaşlar ama forum içi arama da ne kadar başarili olabilirsinki konu açan herkes kafasına göre isim yazıo sorunlar birbirini tutmuyoyani biraz daha anlayış sözüm sadece sana diil tüm forum sorumlu ve yöneticierine tamam çok güzel forum hemen cewap alabilioruz ama birazda anlayiş lütfen ha bu açtiğimiz konular kalabalık yapıor biliorum ama ben demiorumki benim açtiğim konular yazılar silinmesin die sizin elinizde silebilirsiniz

Hakaret veya aşırılığa kaçılmadığı sürece forumda mesaj silindiğine tanık olmadım.

Eğer bir mesaj silinmek zorunda kalınmışssa niçin silindiğine dair bir bilgilendirme yapılıyor.

Forum yönetimi bu konuda başarılı. :)

flip87e

emin olum bende arattim tabi siz terimlere daha alişiksiniz we yine emin olunki google danda arattım tam ne çözüm bulamadığim için yoksa beleşe konmak gibi bi amacım yok zaten ubuntuyu kullanmamdaki amaç böyle ugraşmak araştirmak hoşuma gitmesidir ve göze hoş gelmesidir

umutubuntu

Güzel Türkçemizi düzgün bir şekilde kullanarak, arama yapan arkadaşlarada yardımcı olmuş oluruz.
@flip87e    yazıo (yazıyor),cewap (cevap),biliorum (biliyorum),we (ve)
Lütfen, yazım kurallarına bakacağınıza benim sorunuma çare bulun gibi bir polemiğe girmeyiniz, ne kadar
düzgün yazışırsak o kadar anlaşılabilir oluruz.