activemq 5.2.0 freeswitch ile ilgili yardım

Başlatan Engerek, 15 Mart 2011 - 12:20:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Engerek

arkadaşlar öncelikle tüm forum üyelerine selamlar ben senkron eğitim bbb (bigbluebutton) kurmaya çalışıyorum aslına bakarsanız bir defa kurdum ve çalıştırdımda fakat şu an freeswitch kurar iken activemq 5.2.0 paketini istiyor freeswitch buda ses iletişimi için kullanılıyor şimdi soru bir ben bu paketi nereden lıp nasıl kurarım apache nin sitesinde yok bu versiyon soru 2 app paketlerini en son sürüme nasıl güncellerim soru 3 source listin 10 04 lucid için olan en güncel versiyonu hangisidir yada nasıl buraya yükseltirim bendeki 10.04.01 neyse çok dağıldım kafayı yemek üzereyim saygılar kolay gelsin  bu arada server versiyonu kullanıyorum masaüstü kurmak istemiyorum

heartsmagic

1. Bahsettiğin uygulamaların detaylı bilgisini, en azından sitesini ver ki, bilen, tecrübesi olan öneride bulunabilsin.
2. App paketleri dediğin nedir?
3. sources.list dosyalarının günceli, eskisi olmaz aynı sürümler için. Başta neyse, en son güne kadar da o kullanılır.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Engerek

tamamdir arkadaşlar çözdüm sorunu saçma sapan bir sorunmuş

heartsmagic

En azından sorunu kabaca buraya geçersen bir başkası da faydalanabilir. Zira anladığım kadarıyla pek gün yüzünde olan konular değil bunlar. Küçükte olsa bir bilgi bulunmuş olur forumda.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Engerek

tamam sistem baya bi problemli üzerinde çalıştığım herşeyi tam olarak çözdüğümde tamamını en ince ayrıntısına kadar paylaşırım teşekkür ederim