[Çözüldü] Ubuntu Telefonu Görmüyor

Başlatan pislickstyle, 23 Ağustos 2010 - 04:38:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pislickstyle

Siteyi birkaç zamandır takip ediyorum ve aratırma yapmadan konu açmak istemediğim için bu telefon konusunu çok araştır ama birkaç çözüm olduğu halde benim işime yarayan çıkmadı sizide yormak istemem ama gerekli çözümü bulamadım.

Dağıtımım ubuntu sürümü 9.10 Nokia 6500 slide telefonumu usb veri kablosuyla bağladığımda modem olarak göruyor ve internete suan öyle baglanıyorum ama telefondaki hafıza kartını ve telefon hafızasını görmuyor. Almak istediğim dosyalar var ama ulaşamıyorum. Wammu'yu denedim oda bulmadı yazılım merkezinden birkac program daha denememe rağmen sonuc alamadım bu konuda bilgisi olan arkadaslar varsa yardımlarınızı bekliyorum.

garafatma

Telefon üzerinde bağlantı ayarları olması lazım, oraları bir karıştırın, orada "veri depolama" gibi bir seçenek olmalı.
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

canosayan

her ne kadar nokia için denememiş olsamda bende veri depolama çalışmıyor. medya oynatıcı ayarı daha iyi sonuç veriyor.(yani sonuç veriyor)
Chmod bizim işimiz.

pislickstyle

Teşekkürler çözümün  telefonda olacağını düşünmedim hiç :) Pc suite secili durumdaydu hep xp alışkanlığı işte :D