[Çözüldü] Ubuntu Yazılım ve driver yükleyemiyorum Ağ hatası....

Başlatan ubuntupardus, 16 Ağustos 2010 - 13:43:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ubuntupardus

Herkese iyi günler..
Arkadaşlar ubuntu ya daha yeni geçtim. Beğendim fakat daha çok yeni olduğum için hiç bir şey bilmiyorum. Araştırdım fakat alttaki iki sorumun cevabını bir türlü bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum..

Driver yüklemek için sistem>Yönetim>Donanım sürücüleri yolunu takip ediyorum.
          Dün bir hata alıyordum. "Tüm sürücüler kullanılamayacak ağ bağlantınızı kontrol edin gibi bir hata alıyordum." Boş bir pencere ekrana geliyordu. Driver falan yoktu..

Bu gün şimdi denediğimde ise güncellemeler indiriliyor diyor fakat ekrana bir şey gelmiyor.

2) Birde yazılım merkezinden bir şey yükleyeceğim zaman şöyle bir hata alıyorum

"Paket bağımlılıkları çözülemiyor"

Bu sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim. İlginiz için TEŞEKKÜRLER

zeitgeist

Forumda yer alan "ağ" başlığında genel internet sorunlarına bir bakınmanda fayda var. Orada sorunu değerlendirebilmek için gerekli çıktıların örneklerini görebilirsin. Örneğin modeme ping atabiliyor musun?
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

heartsmagic

Diğer başlıkla alakalı mı bu sorun? KDE kuramadığın başlık yani? Eğer öyleyse sources.list dosyanı düzenledikten sonra lütfen bu başlığa da geri bildirim yap.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ubuntupardus

Diğer başlıkla alakası yoktu. Fakat  orada başka bir sorunun çözümünü ararken buda çözüldü.
Sorun çözülmüştür.

Çözüm;  http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,21751.0.html

Bu konuda verilen source.list ile bu sorunda çözülmüştür.

Herkese Teşekkürler.