Çeviri Banner Yarışması

Başlatan ubuntuki lilith, 19 Haziran 2011 - 00:21:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gufabe

Hiç önemli değil @matisse, beğenin için de teşekkürler ayrıca. Çoklukla acemilikten, biraz da tematiklikten ötürü kitsch durmuş olabilir diye düşünüyordum. Rahatladım. :)

matisse

uzun zamandır kullanmadığım program  adobe flash ile yapılan  bir çalışmadır.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 22 Eylül 2011 - 21:09:24

Ön eskiz olan çalışmayı sizlere sunuyorum.konu ile tam bilgim olmadığı için farklı içerik kullanmış olabilirim.

[eklenti yönetici tarafından silindi]
Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın.
Uçar gider, koşsan da tutamazsın...

matisse

bir çalışmamı sizlerle paylaşmayı unutmuşum.elect rain swift 3d  ve adobe flash cs5 kullanılarak yapılmıştır.
not: çalışmalar yarışma amaçlı değildir.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

FıratikUS

@matisse
"ubuntu banner.swf"  indirirken tam indirilemiyor (ilk dosya).
"Yok boşluktan başka bir şey toz nereye konacak"

gufabe

@matisse, sanırım ileti panosundaki ''ek seçenekler''i kullanarak yüklemişsin. Bir site yoluyla yüklemen mümkün müdür? Chromium ve firefox'da sayfayı alttaki gibi görüyorum... Belki de bana bir özel bir durumdur, bilemiyorum.

http://ompldr.org/vYWpsNA/Ekran%20G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC-%C3%87eviri%20Banner%20Yar%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1%20-%20Mozilla%20Firefox.png

matisse

3 dosyayı ben indirdim, fakat ben problem yaşamayamadım.acaba sorun nedir ?

FıratikUS

İki tanesini indirip izledim. belirttiğim gibi ilk dosyayı görmek nasip olmadı. neden olduğunu ben de bilmiyorum...
"Yok boşluktan başka bir şey toz nereye konacak"

matisse

tekrar indirdim,ben soru göremedim.problemin neden kaynaklı olduğunu bilemiyorum.:D