Anket: En Güzel Masaüstü Yarışması (Nisan 2010)

Başlatan sema, 07 Nisan 2010 - 22:33:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

En güzel masaüstü  yarışması (Nisan 2010)

Yiğit Ateş
8 (13.6%)
erkuserdem
1 (1.7%)
Felâsife
9 (15.3%)
Racih
6 (10.2%)
ğnome
7 (11.9%)
utdemir
2 (3.4%)
ironic
4 (6.8%)
hslinux
5 (8.5%)
eribol
2 (3.4%)
özgürubuntu
0 (0%)
XRumer
3 (5.1%)
aktash
3 (5.1%)
nomercy
5 (8.5%)
DevilTUX
4 (6.8%)

Toplam Oy Verenler: 57

Oylama kapandı: 12 Nisan 2010 - 22:33:23

rutku

Çok iyi bir yarışmaydı. Gelecek aya daha daha güzel masaüstüyle çıkacağım :D Felâsife tebrikler :D
Hayallerini kodla ...

uKiriş
Mezgeldek

sema

Arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum. Oyumu kime vereceğim konusunda gerçekten uzun süre düşündüm ve @hslinux'a verdim ama bütün çalışmalar çok güzeldi, ellerinize sağlık.

@Yiğit ateş kazanamaman da yetti bana :P

@Felasife tebrik ediyorum seni. Rica etsem sana atacağım e-postaya dergide yayımlamak üzere masaüstünüz için kullandığınız gereçleri (tema, arkaplan, işte neyse :P ) atarsanız çok sevinirim..
susema

Felâsife

Tekrardan teşekkür ederim arkadaşlar.

@semagkyz
ÖM attım. :)
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

Fidel

Adam aşkla yapmış, tabi kazanır.

Tebrikler.  ;)

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

Yiğit Ateş

Alıntı yapılan: semagkyz - 13 Nisan 2010 - 11:41:32
Arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum. Oyumu kime vereceğim konusunda gerçekten uzun süre düşündüm ve @hslinux'a verdim ama bütün çalışmalar çok güzeldi, ellerinize sağlık.

@Yiğit ateş kazanamaman da yetti bana :P

@Felasife tebrik ediyorum seni. Rica etsem sana atacağım e-postaya dergide yayımlamak üzere masaüstünüz için kullandığınız gereçleri (tema, arkaplan, işte neyse :P ) atarsanız çok sevinirim..
İntikamım acı olacak Ayfer :P

erkuserdem

Ben bir süre uzak kaldığım için takip edemedim, kendime de oy veremedim tüh :)   Ama biri bana oy vermiş çok sevindirik oldum :)  Kazanan arkadaşı tebrik ederim, gerçekten güzel bir yarışma oldu nisan ayı.