[Çözüldü] dizin görüntüsünü değiştirme

Başlatan solidsnake, 25 Şubat 2010 - 05:41:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

solidsnake

selamlar.
Yeni bir ikon teması yükledim.Klasörlerin renkleri dışında diğer simgeler hoşuma gitti.Acaba mevcut temayı koruyarak sadece klasörleri oluşturan renkler değiştirilebiliyor mu?

agritux

tabi ki. Icon temaları resim dosyalarından oluşur. Temanın içine gir, klasör dosyasını sil ya da yerine koymak istediğini koy (aynı isim adı altında). Daha sonra klasör içindeki chace dosyasını sil ve temayı yeniden seç. Bukadar :)

BayboraKaan

Sadece Simge seti hoşunuza gittiyse. Özelleştire girin ve simgeler sekmesinden simge setini seçin. Denetimlerden de istediğiniz dizin rengini seçebilirsiniz.

solidsnake

Alıntı yapılan: agritux - 25 Şubat 2010 - 08:07:46
tabi ki. Icon temaları resim dosyalarından oluşur. Temanın içine gir, klasör dosyasını sil ya da yerine koymak istediğini koy (aynı isim adı altında). Daha sonra klasör içindeki chace dosyasını sil ve temayı yeniden seç. Bukadar :)
@deviltux Teşekkürler.
peki win de olduğu gibi klasörün görünümünü değiştirmek mümkün mü?(winde sağ tıkla unuttum nasıl olduğunu win kullanmamaktan :)

sema

Alıntı yapılan: solidsnake - 05 Mart 2010 - 02:31:37
peki win de olduğu gibi klasörün görünümünü değiştirmek mümkün mü?(winde sağ tıkla unuttum nasıl olduğunu win kullanmamaktan :)

Aynısı geçerli. Klasöre sağ tık >> Özellikler >> Klasör ikonuna (var olan ikona işte) tıklayıp sonrasında istediğiniz yerden istediğiniz resim ile değiştirebilirsiniz.
susema

solidsnake

Alıntı yapılan: semagkyz - 05 Mart 2010 - 02:44:40
Alıntı yapılan: solidsnake - 05 Mart 2010 - 02:31:37

Aynısı geçerli. Klasöre sağ tık >> Özellikler >> Klasör ikonuna (var olan ikona işte) tıklayıp sonrasında istediğiniz yerden istediğiniz resim ile değiştirebilirsiniz.
:'( Bende diyorum burdan yapılması lazım .Ordaki klasör simgesini sabit zannedip tıklamak aklıma gelmedi. .Teşekkürler

sema

Alıntı yapılan: solidsnake - 05 Mart 2010 - 02:48:54
:'( Ben de diyorum burdan yapılması lazım .Ordaki klasör simgesini sabit zannedip tıklamak aklıma gelmedi. .Teşekkürler

Ben de ilk sabit zannediyordum da değiller. Ne demek :)
susema

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

solidsnake

ironic