TeeWorld Oyundan çıkış sorunu

Başlatan maydin95, 31 Ocak 2010 - 16:49:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maydin95

Arkadaşlar TeeWorld oyununu açtığımda ekran tam düz değil de yamuk bir biçimde açılıyor. Yanlardan 5 cm içeride yamuk bir görüntü oluşuyor ama hiç kasmıyor. Server falan tamam oyunu sorunsuz oynuyorum fakat oyundan çıkarken "quit" te gelip "yes" dediğimde bilgisayar tıkanıyor ve güç tuşuna uzun basarak kapatmak zorunda kalıyorum. Alt-f4 yapıyorum çıkmadan önce hiç işe yaramıyor oyun eskisi gibi devam ediyor. Windowstaki gibi görev yöneticisi yok galiba ctrl-alt-del de yapamıyorum. Oyundan çıkmak için ne yapabilirim, ekran öyle kalsa da olur ama oyundan bir çıkabilsem.
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

adolffwangel

ayarlardan kısayol atayabilirsiniz sistem gözlemcisine... ben mesela alt+shift+end olarak açıyorum görev yöneticisini...
tercihlerden ya da yönetimden birinde klavye kısayolları gibi bi şey olması lazımdı... bi de oynarken compizi açık bırakmıyorsunuzdur herhalde
Format isteme benden, buz gibi soğurum senden.

maydin95

Hayır tabii ki de bırakmıyorum ama dediğinizi bir deneyeyim.
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.