[Çözüldü] The following plug-in has chrashed: Shockwave Flash

Başlatan ineversmoke, 10 Şubat 2011 - 16:01:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ineversmoke

Bu gün bir güncelleme sonrası başladı, güncelleme yönetici aralarında flashla ilgili de olan bir günceleme yaptı.

Disable edip tekrar yüklemek için Extensions ve Plugin kısmına baktım ama yüklü bir eklenti yada plugin göremedim.

Sorun hakkında düşünceniz nedir?

Yiğit Ateş

ineversmoke

Evet, flash anime olan adreslerin tamamında(şu ana kadar) bunu yaşadım.

Yiğit Ateş

Flash'ı kaldırıp tekrar kurmayı ya da Chrome'u güncellemeyi deneyebilirsiniz.

ineversmoke

Hocam sorun o ya!

Chromium'da eklenti yada plugin olarak flash görünmüyor.

Yazılım merkezinde mozilla için varolan flash eklentisini de kaldırıp yeniden kurdum ama sorun devam ediyor.

sema

Sinaptik (yazılım merkezine değil, tamamen kaldırmak için)'e Shockwave Flash yazıp kurulu olan her şeyi tamemen kaldırabilirsiniz. Gerekirse (ya da istiyorsanız ya da herhangi bir sıkıntı olursa) yeniden kurabilirsiniz. Eğer çözüm olmazsa bu yöntem, diğer tarafta söyleneni söyleyeyim. Yine Sinaptik'i açın , bu sefer flash yazdığınızda çıkan her şeyi tamamen kaldırın ve şuradaki eklentiyi kurun;

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/flash-aid/
susema

ineversmoke

Alıntı yapılan: sema - 10 Şubat 2011 - 22:21:03
Sinaptik (yazılım merkezine değil, tamamen kaldırmak için)'e Shockwave Flash yazıp kurulu olan her şeyi tamemen kaldırabilirsiniz.

Shockwave Flash'a dair ne varsa synaptic aracıyla kaldırdım tekrar kurdum kar etmedi.

Tam chromium'u kaldırmayı deneyecektim ki, synaptic aramaya chromium yazdığımda flash plugin eklentisi çıktı karşıma  ;D

Onu kaldırıp tekrar kurdum sorun çözüldü.

Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim.