Ubuntu 17.10 İnceleme

Başlatan FireSwords, 06 Ekim 2017 - 18:14:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xxxyyy

Bu forumun en büyük sorunu açılan konu başlığından bambaşka şeylerin tartışılması. Nerdeyse bütün konularda ilk bir kaç yorum konuyla alakalı oluyor, gerisi bambaşka şeylerden bahsediyor. Konu "Ubuntu 17.10 İnceleme" ama yorumlar mac os atışmasına dönmüş. Umarım mac os ile sınırlı kalınırda, windows, solaris, bsd ailesi, haiku filan işin içine karışmaz. Ne edelim bizde gidip bir windows forumu filan buluruz ubuntu konuşmak için.

lubuntu

[mention=631838]@mhmtkrktr[/mention]"Çok uzun tutmadan şu kadarını söyleyeyim." uzun tutsaydın kimbilir kaç sayfa olacaktı:)

mhmtkrktr

Alıntı Yap@mhmtkrktr"Çok uzun tutmadan şu kadarını söyleyeyim." uzun tutsaydın kimbilir kaç sayfa olacaktı:)

Okumak istermisin? Yazayım mı?  :D  :D

lzerk

Bir çok dağıtım denemiştim, ama yeni aldığım laptopun ekran kartını tanımıyorlardı. Benim izlenimim beta2sini denedim, çok geniş bir donanım desteğine kavuşmuş. Kararlı sürümü dörtgözle bekliyorum...

Barlow

Ubuntu için bu kadar olumlu yorumları görmek beni şaşırttı ;D Kararlı sürüm çıkınca bir deneyelim.
Eğer sen, başkalarından kendine saygı beklersen bu onlar için büyük bir şeydir. Sadece kendine saygı duyabilirsen diğerleri de sana saygı duymaya mecbur kalır.

-Dostoyevski-