Teamviewer 10 ve Teamspeak kuramıyorum

Başlatan Bess, 16 Şubat 2016 - 21:14:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bess

Selamın aleykum bu forumda hem yeniyim hemde yenı ubuntu attım yenı ubuntu acemı kullanıcıyım yanlız teamspeak3 teamwievr 10 falan kuramıyorum lutfen yardim edın Teamwiever 10 11 degil 10 surumu lazim + teamspeak3 kurulumunda boyle bir hata verıyor Acil Yardim Lutfen 12 den berı ugraşıyorum

gnome-desktop-item-edit ~/Scaricati/ --create-new
gnome-desktop-item-edit: file:///root/Scaricati does not have a .desktop or .directory suffix

heartsmagic

Merhaba.
Başlıklarını sorununu anlatacak şekilde seçip, "acil" gibi ifadeler kullanmazsan forum düzenini korumuşuz oluruz. 

Neden eski bir sürüm arıyorsun Teamviwer için? Ubuntu sürümün profilinde yazdığı gibi 14.04 mü? Sistem mimarisi nedir?
archkomutunu verip çıktısını buraya kod etiketi içinde aktar lütfen. 
Kod etiketini şöyle kullanabilirsin: kodetiketi

Teamspeak işlemi için, o hatayı tam olarak komuttan sonra mı alıyorsun yoksa ayarlamadan sonra mı?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Bess

LTS Trusty Tahr Kullanıyorum Neden eskı surum arkadaşim telefondan gırıyor telefon surumu en son 10 oldugu ıcın benımde 10 ındırmem lazim + teamspeak3 kurulumunda otomatik windows gibi masaustune nasıl kisayol atıyabılırız hep eskı dagitim linux ubuntu surumlerınde yapılmış bu hanı acemiyim bi sorunumu cozermısın lutfen

heartsmagic

Sırayla gidelim, bir önceki iletimdeki tüm soruları cevaplamamışsın. İstediğim komutun çıkısını buraya geç lütfen ya da biliyorsan sistem mimarisini söyle, 32bit mi 64bit mi?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.