İnternette donma

Başlatan XemreG, 03 Ekim 2008 - 21:01:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

XemreG

İnternette donmalar meydana geliyor özelike download da. Orneğin 100mb bir dosyayı 13 dk da indiricekse donmalar sayesinde 50dk da indiriyor. donma belli aralıklarda oluyor ve kopmadan kendini toparlıyor wireless ve ethernet 2 side aynı. Bir öneriniz varmı?

ebubekirs

İndirme işlemini firefox'un kendi indirme yöneticisi ile mi yapıyorsunuz ?
Dünyaya gelen de benim, dünyadan giden de benim

maxspacemax

Sisteminizin özellikleri nedir ?

XemreG

evet firefox la yapıyorum ama operaylada denedim aynı sonuc snapticten indirirkende bu donmalar oluyor. Örneğin 20mb indirirken 1.8mb de takılıyor 2.8 mb de takılıyor boyle boyle indiriyor uzunmuddet kalıyor soyle bi 10 - 15 sn kadar sonra devam ediyor. sistem özelikleri aşağıdaki gibidir..

core2duo 1.83
2gb ram
ati x1400 ekran kartı
intel wireless
realtec ethernet

heartsmagic

Donmanın sebebi cidden indirme mi yoksa ara ara bağlantın mı gidiyor acaba?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

XemreG

indirmeden olduğunu sanmıyorum belli aralıklarla net yavaslıyor mesela o arada bi siteye girildiğinde hemen açıyor ama yavasladığı yani donduğu sırada giriş yapılırsa ozaman site açılması için bekletiyor bunları sistem gözlemcisinden deneyerek gördüm..

heartsmagic

Acaba bağlantında mı sorun var? Sadece kablosuzda bu problem olsa klasik sorun diyebilirdim ancak kablo ile de sorun yaşıyorsan başka şeylerde aramak lazım problemi.
Peki Windows varsa onda sorun yok mu?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

foma

Modeminizin modeli nedir?Modeme kaç bilgisayar bağlı?İndirmelerde durup kaldığı yerden devam etme durumu, mesela rapidshareden "free" ye tıklayarak indirdiğiniz dosyalarda da oluyor mu?
Nükleer ile yaşamaya hazır mısın? Çözümsüz atıklara, kazalara, senden gizlenecek olan radyoaktif sızıntılara hazır mısın?
http://nukleer.greenpeace.org/?page=petition