Ubuntu 8.04'e harici hardisk bağlayamıyorum?

Başlatan kzlyigit, 16 Mayıs 2008 - 12:56:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kzlyigit

Merhaba arkadaşlar,
Philips 500 gb hardisk i bağladığımda 'Birim Bağlanamıyor ' diye yazı çıkıyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim?

Sypro

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

kzlyigit

ben araştırmadan buraya mesaj atmadım zaten bulamadıklarımı buraya mesaj atıyorum forumun anlamı bu değil mi ?
bu ukalalık neden ? eğer yardım edeceksen et yoksada forumu boşuna kirletme

Sypro

Sadece ben BU foruma en az 2 (iki) kere yazdığımı biliyorum. Daha da birşey söylemeye gerek yok.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

kzlyigit

hocam sölesen artık bi zahmet işim var bulamadım bütün bilgilerim içinde

Sypro

Bakın, geçmişte benim yaşadığım problemleri tahmin bile edemezsiniz, kimse gelip bana bu böyle yapılacak şu şöyle yapılacak demedi. İyi ki de demedi, bunca şeyi "aradım, buldum ve öğrendim".
Balık vermiyoruz insanlara, balık tutmayı öğretiyoruz. Forumda iki farklı yerde arama bölümü var. Herhangi birine anahtar kelimeler yazarak bulmanız mümkün. Yok, ben arayamam çok meşgulüm söyleyecekseniz söyleyin söylemeyecekseniz gölge etmeyin diyorsanız kusura bakmayın hiçbir şey söylemiyorum.

Benim görevim sizin ext hdd'nizi bağlamak değil, size "takıldığınız noktada yardım etmek".

Hiçbir şey yapmamışsınız ki, neye dayanarak yardım bekliyorsunuz? Çözüldü olarak etiketlenmiş bir konu var bununla ilgili, buna rağmen "aradım ve bulamadım" diyorsunuz. Aradığınıza inanmak güç, üzgünüm. Tavrınıza dikkat edin.

not:
Siz gerekeni yapın resimli de açıklarım "zahmet olmaz" merak etmeyin.

MehmetCan

Arama Paneli Kullanılamamasından kaynaklanıyor. Böyle bir başlığı bende görmüştüm. Windows ta açıp daha sonra bilgisayarınızı yeniden normal bir şekilde başlatırsanız düzelecektir. NTFS dosya sistemi yanlış kapatılmalara karşı kendisini korumaya alıyor.) benimde başıma gelmişti.