En Güzel Masaüstü Yarışması (Ağustos 2011)

Başlatan sem, 24 Nisan 2011 - 23:40:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sem

Mayıs ayının En Güzel Masaüstü yarışması başladı.
Masaüstü görüntülerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Herkese başarılar...

Son gönderim tarihi: 5 Eylül 2011, 19:00
                                                                                               Oylama tarihi            : 5-10 Eylül 2011

**Önemli:
1.) Bir önceki ayın birincisi yarışmaya katılamaz.
2.) Ankette her üyenin 2 oy hakkı olacak.
3.) Lütfen yorumlarımızı açılacak ankette dile getirelim. Bu başlık sadece ekran görüntüleri ve -isteğe bağlı- kullanılan duvar kağıdı vb. özelleştirmelerin paylaşımı içindir...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

decent

Uzay

Linux user #522783

(\_/)
(O.o) (> <) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

karizmaxi

Cesaret akıldan gelirse cesarettir,
Bilgisizlikten gelirse cehalettir...

furkankalkan

Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

aynshtein

Masaüstü : Gnome 3
Shell Teması : Atolm by Half-left
İkonlar : Faenza
Tema : Adwaita
Linux: Bilgisayarını bilgi saymaktan başka işlerde kullanmak isteyenler için...
Günlük: http://www.multimeyda.com/

mubuntu

Bir eklenti yok, ama onu güzel kılan arkaplan resmiyle mükemmel uyumu. (Tabi bana göre :) )

Biraz Gnome 3 reklamı yapalım :)

sem

Arkadaşlar SUDO masaüstü yarışmları tekrar düzenlecektir. O nedenle konuyu güncelliyorum. Gerekirse bir kaç kere daha güncelleme geçebilirim başlığa. Lütfen ilk iletinin 3 ve kırmızı ile yazılmış olan başlığını dikkate alarak başlığa ileti gönderiniz... Şimdiden ve tekrarda herkese başarılar diliyorum..
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Burası dünya?

if

@sem0900, Mayıs ayınınki mi olacak yoksa Ağustos ayınınki mi bu yarışma? Buraya mı geçeceğiz ekran görüntülerini?

sem

Başlığı değiştiriyorum ivedi olarak =) Ekran görüntülerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz...

Başlık Eylül olarak değiştirilmiştir. Eylül ayında çıkacak SUDO dergisi için ekran görüntülerinizi lütfen başlık altında paylaşınız.

Uyarı/Hatırlatma için teşekkürler @if...
Burası dünya?

Sherlock Holmes

if

opusxx

nVidia GeForce 8600 GT (512)
Lxde + Awesome wm 3.4.6
philips 109b6 (19 inc )
AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+  1024 ram,

Rbbt

What happens when I become main source of a pain!!!

nikbinliknet

Bu da benden

[eklenti yönetici tarafından silindi]
İşletim Sistemi:  Ubuntu 17.10
İşlemci: Intel® Core™ i3 CPU M 330 @ 2.13GHz × 4
Ekran: NVIDIA GeForce 310M/PCIe/SSE2

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

Mitsukuni

Duvarkağıdı: http://jootix.com/Bleach+Anime+Fight+1680x1050_4289.html

Simge seti: http://gnome-look.org/content/show.php/MacUltimate+Leopard?content=82844

DockbarX çakma Unity teması: http://bigrza.deviantart.com/art/unite-11-04-theme-197980167

BayboraKaan

@Mitsukini tam benim degil derken, internetten buldugun masaüstü resmi ilede yarismaya katilamazsin. ;)

stratovarius

Sanki bir KDE sever gördüm :D O zaman bizde katılalım ;

Mitsukuni

Alıntı yapılan: BayboraKaan - 03 Ağustos 2011 - 21:33:32
@Mitsukini tam benim degil derken, internetten buldugun masaüstü resmi ilede yarismaya katilamazsin. ;)
:)
Zan altında da kalmayayım bari :)

Tam benim değil derken, yaz tatili dolayısıyla memlekette olduğumdan bilgisayar ortak mânâsında öyle demiştim. :)

BayboraKaan

bytan

Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST