Bilgisayar Kendi Kendini Resetliyor

Başlatan nacartunahan, 13 Ekim 2016 - 13:48:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nacartunahan

Bu sabahtan beri bilgisayar kendi kendini surekli resetliyor actiktan 10 sanie sonra resetleniyor ne yapmam lazim ubuntuyu formatlamam lazim formatlayacak olsam bile 10 saniyede ne yapabilirim bilgili olan varsa yardimci olabilir mi simdiden eyvallah

cetinodinson

Bir kurulum medyası ile canlı modde verilerinizi alıp/aktarıp, format işlemini gerçekleştirebilirsiniz

nacartunahan

Yani cok dosyam yok yeni basladigim icin bir kac dosya klasorum va sadee 10 saniyede alabilrmiyim nilmiyorum detaylica anlatabilirmisin ne yapmam gerektigini zamanin varsa dostum

ata1

lınux kurulum isosunu flash belleğinize yazdırın onunla başlatıp normal masa üzerine düştüğünüzde önce kurtarılacak olan dosyalarınıızı farklı bölüme taşıyın
daha sonra normal kurulumu yapın.

if

@nacartunahan, durum söylediğiniz gibiyse donanımdan kaynaklı bir sorun olabilir. Çok ısınıyor mu bilgisayar?

nacartunahan

Alıntı yapılan: if - 13 Ekim 2016 - 21:49:35
@nacartunahan, durum söylediğiniz gibiyse donanımdan kaynaklı bir sorun olabilir. Çok ısınıyor mu bilgisayar?

Yok dostum benim bilgisayarı alalı 1 ay oldu bilgisayar ısınmıyor hiç her şey sağlam yazılımsal olduğuna eminim adobeair yüklemeye çalışırken oldu şuan yine konuk oturumundan yazıyorum ve çözüm bulamadım hala snaırım şimdi flashıma windows yazdırıcam yada tekrar ubuntuyu yazdırıcağım ve işletim sistemini baştan kurucağım

if

@nacartunahan, sorun Adobe Air kurulumundan sonra mı kendini gösteriyor? Normal kullanıcınızda sorun varken konuk oturumunda sorun yok mu?

syaman

Sorun fan sorunu yada anakart olabilir. Bana daha çok donanımsal gibi geldi.