CS:GO'da Kasa Açmak...

Başlatan MuhbirKedi, 08 Ocak 2016 - 01:11:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MuhbirKedi

Arkadaşlar çıkartma kapsülü açtım 20 ₺ değerinde çıkartma çıktı ve satıp 7.30 şer ₺ den 2 kasa açtım.(Şansımı denemek istedim, :) Cepten çıkmadı nasılsa :D) Kasalardan birisi Kroma diğeri ise Gölge kasası. Ne çıktı diye soruyorsanız ... çıktı. Toplamda 1 ₺ değerinde eşya çıktı. Şans işi dediler deneyelim dedik durum bu :) Bu sistemden para falan kazanılmaz. Örneğin oyun içi eşya olarak bıçaklar var ve bunların en ucuzu bile 130 ₺ civarı, en pahalısı ise 1.200 ₺ civarı. Ayrıca bunların hiçbir özelliği yok sadece görünüş olarak farklılar. :) Siz siz olun böyle şeylerle uğraşmayın. Bana sen niye kutu açtın diye sorarsanız da cebimden çıkan bir para değildi ve şans belki güler diye düşündüm ama ... çıktı. Bunun yerine gidin piyango bileti alın. :D Bu yazıyı neden yazdım derseniz de onun da hemen cevabını vereyim... Çünkü; Sizlerinde böyle bir şey yapmanızı istemem. Belki o paraya oyun alırdım ama neyse artık sonuçta cepten çıkmadı ya. Zaten Steam oyunlarımı da hep %85 %90 %50 %70 vb. indirimlerle aldım toplamda 30 ₺ harcamışım 130 ₺ karım var.(İndirimler sağ olsun :) )
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

Sh4oTT

:) Dusen kasaları sattım 1 tane AK-47 1 tanede M4A4-S aldım şeküllü meküllü :) Aksiyona gerek yok :)

lnxdev

Amaçta bu zaten kutudan değerli eşya çıkma ihtimalini vermek  :) Eğer kutunun içersinde 20 tane eşya varsa bunlardan 1 tanesi bıçak en değerli olan ve bıçak dışındaki 2 yada maksimum 3 eşya değerli oluyor geri kalanı kutunun değerinden bile aşağıda. Eğer kutudan kazanç gelicekse en az 100 kutu açman gerekiyor ki bazı bıçaklar açtığın 100 kutunun değeri bile etmiyor. Kısacası zengin işi :) Oyun yapımcılarının çok güzel pazarlaması ciddi anlamda alkışlanası bir sistem yapmışlar ve milyonlar kazanılıyor.

MuhbirKedi

Ama 2 kutu açarak doppler bıçak ve awp asiimov düşüren arkadaşlarımızın tanıdıkları da var. :( En iyisi Milli Piyango Bileti. Amorti %20 şans.
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

neynefes

5 kutuda 4 bıçak düşüren arkadaşlarda var :D

lnxdev

Alıntı yapılan: neynefes - 08 Ocak 2016 - 16:07:40
Gerçekten şanslıymış   :D ben 10 tane kutu açmıştım 8 tanesinin içinde bıçak bile yoktu  >:(

MuhbirKedi

300 kutu açıp da hiç bıçak çıkaramayanlar da var :)

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 08 Ocak 2016 - 17:03:26

Alıntı yapılan: neynefes - 08 Ocak 2016 - 16:07:40
Sistemin nasıl işlediğini kimse bilmiyor. Bıçak çıkarttırmak için oyun sizden en az 100 ₺ koparacak gibi gözüküyor. :) En temizi Milli Piyango Bileti. En azından bilette en kötü ihtimal hiç bir şey çıkmaz. Ama kasada çok af edersiniz b*h bile çıkmıyor, yani güvenmiyorum da.

Source

Tabiki açmak riskli bir durum ama normalde kutu açmazdım geçen gün bir kutu açayım dedim shadow case aldım içinden ak-47 çıktı 7.50 anahtar parası verdim silahı 40 liraya sattım :)

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: Faker - 11 Ocak 2016 - 00:41:15
* tabi ki açmak riskli bir durum ama normalde kutu açmazdım geçen gün bir kutu açayım dedim shadow case aldım içinden ak-47 çıktı 7.50 anahtar parası verdim silahı 40 liraya sattım :)
Şans işte. :) Ama genelde çok kötü itemler düşüyor. Bakınız: convars.com bu site kasa ve takas kontratı simülatörü.

Sh4oTT

Simulatorde bile dogru duzgun bırsey dusmedı :D

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: ShaoDownLiNuP - 11 Ocak 2016 - 02:39:05
Simulatorde bile dogru duzgun bırsey dusmedı :D
Simülatörde 4. açışta bıçak çıktıydı :D

Sh4oTT

Otoya aldım 15 dk boyunca kasa actı kırmızı esya bile cıkmadı  :D :D :D

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: ShaoDownLiNuP - 11 Ocak 2016 - 13:28:24
Otoya aldım 15 dk boyunca kasa actı kırmızı esya bile cıkmadı  :D :D :D
:D Steam'den eklersin. Ortaklaşa açarız. :D

Sh4oTT

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: ShaoDownLiNuP - 11 Ocak 2016 - 15:47:23
Eklisin zaten bende
Nickini tekrar yazar mısın çok kişi olduğu için karıştırıyorum.

Sh4oTT

ShªoL❣η тт ツ ☪  :)

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: ShaoDownLiNuP - 11 Ocak 2016 - 16:59:27
ShªoL❣η тт ツ ☪  :)
Tamam. Hatırladım siz yazmadan önce ama gene yazdınız iyi oldu olur da ekleyen olur falan. :D

neynefes

@MuhbirKedi, konu sizin için nihayete erdi mi?

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: neynefes - 15 Ocak 2016 - 01:53:24
@MuhbirKedi, konu sizin için nihayete erdi mi?
Açık kalsın konu eğer olur da kasa açan olursa yorum geçer ne çıktığını.