Ana Menü

Diablo

Başlatan Sadalmelik, 06 Ocak 2009 - 03:46:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sadalmelik

Selam arkadaşlar eskilerden bir oyun olan diabloyu duyanlar vardır mutlaka. Bir de bu oyunu netten oynayanlar vardır ki netten oynamak tamamen hastalık yapar. Sadece meraktan soruyorum zamanında oynamış olan netten oynamış olan ve belli türk serverlarında oynamış olan ( zaten çok az sayıda mevcut) belirtebilirmi kendini ? Belki de birbirimizi tanıyoruzdur. Örneğin sombrenuit serverlarında oynayan falan varmıydı ? Ben mesela sombrenuitte ve ondan önceki bir çok serverda oynamıştım.

Sypro

Diablo Turk diye hatıladığım bir yerde oynayan bir sıra arkadaşım vardı. Sonra dağıldılar sanırım, şu an server ne durumda bilmiyorum.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

Sadalmelik

Diablo 3 çıkacağı için artık diablo 2 oynayan pek kimse yok.

laresistance31

Yanılmıyorsam TurkServer kapandı.Fakat yabancı serverlar hala meydanda.3 icin hazırlıklara basla bence.

Sadalmelik

battle.net de turnuva 2. liğim ve çoğu türk serverlarımda ilk 3 derecem vardı. diablo 3 tabiki diablo2 den farklı olacak ama mutlaka benzer yönleri olacak. o yüzden ondada iyi olacağımı düşünüyorum. çıksada artık oynasam ya :)

matafleur

Alıntı yapılan: azureel - 06 Ocak 2009 - 17:14:35
Diablo 3 çıkacağı için artık diablo 2 oynayan pek kimse yok.

Olmazmı ((:

mtilhan

Ben Diablo 2'yi çok az oynadım tatil gelse tekrar başlayacağım ama pek anlamadım olayı kavrayabilsem daha iyi olacak :)
Ama gene de çok sevdim çünkü bana Mu'yu hatırlattı. :)
You're beatiful but you will never be mine.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

clipper

Alıntı yapılan: azureel - 08 Ocak 2009 - 19:18:38
battle.net de turnuva 2. liğim ve çoğu türk serverlarımda ilk 3 derecem vardı. diablo 3 tabiki diablo2 den farklı olacak ama mutlaka benzer yönleri olacak. o yüzden ondada iyi olacağımı düşünüyorum. çıksada artık oynasam ya :)
battle.net'teki account ismin nedir merak ettim?

Sadalmelik

battle net hesabım yok artık fakat Türk sunucusu olan sombrenuit.org da Arthur idi ismim. en son turnuvada 2. olmuştum. Aslında birincilik hakkımdı lakin lag denilen olaya malup düştüm. düello sırasında lag 900 lere fırlayınca kendimi yerde yatıyor buldum. oysaki paladine karşı oynadığım ww ci barbarım ondan üstündü. bide şu an oynasana eski adı ile sanane com olan sitede de others klanındaydım ki o klanın üstüne başka klan yoktu.