[Anket] En Güzel Masaüstü Yarışması (Eylül 2012)

Başlatan alquirel, 07 Eylül 2012 - 22:34:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[Anket] En Güzel Masaüstü Yarışması (Eylül 2012)

Rbbt
8 (17%)
SouLCollector
4 (8.5%)
KemalALKIN
7 (14.9%)
Felâsife
9 (19.1%)
assasin
5 (10.6%)
empax
14 (29.8%)
odyssey
8 (17%)
karboran
10 (21.3%)
TahaKaradeniz
9 (19.1%)
lnx
4 (8.5%)

Toplam Oy Verenler: 47

Oylama kapandı: 14 Eylül 2012 - 22:34:52

alquirel

» Anket 14 Eylül'de sona erecektir.
» Her üyemizin 2 oy hakkı mevcuttur.
» Oylar sonradan değiştirilemez.
» Seçeneklerdeki bağlantıya tıklayarak ilgili masaüstü görüntüsüne ulaşabilirsiniz.
» Başlık her türlü yoruma açıktır.

Tüm görüntüler için : http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=35537.0

Başarılar arkadaşlar. ;)

Barış Can

Çok ihtişamı ya da şatafatı sevmiyorum zira, tasarladığım -tasarlamaya çalıştığım- masaüstlerinden de görmüşsünüzdür. Karboran'a da oy vermek isterdim fakat, ondan önce Soulcollector ve Felâsife'nin masaüstü görüntülerini Karboran'ın görüntülerine nazaran daha fazla beğendim ve oyum onlara gitti.

Katılan tüm arkadaşları tebrik ediyorum, umarım hak eden kazanır. :)
» genelde hiçbir şey planladığım gibi gitmez.
» kişisel blog.

TahaKaradeniz

Çok hoş masaüstleri var. Katılan ve yarışmayı tertip eden herkesin eline sağlık.
Mint-Ubuntu-Mageia-Pardus-Arch

Özgürlük için LİNUX !

burk

Çok karamsar bir yarışma olmuş sanki, bu kadar siyah ve tonlarını sevmedim.

arpia

Oylar @empax ve @karboran'a gitti. Herkese başarılar.

KemalALKIN

Oyum tarzını bir türlü pek değiştiremeyen o tarzın bağımlısı/müptelası olan rbbt arkadaşımıza gitmiştir. Bu ay pek şaheser bir masaüstü yoktu önceki aylara kıyasla. Bende en dolusunu seçtim. :D. Umarım monitörün büyüktür @rbbt :).

Pamuk oylar bana, demir olanlarda olur. (1 KG Pamuk = 1 KG Demir :P)
www.tckemal.ist

facell

Emeği geçen herkesin eline
sağlık. Herkese başarılar dilerim.
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5 CPU M 480 @ 2.67GHz
Bellek: 3.7 GB
İşlemci Mimarisi: x86_64
Masaüstü Ortamı: GNOME Shell

Rbbt

Sınav haftası olduğu için fazla uğraşamıyorum bu aralar, ama yakında yeni bir conky tasarımı ile ortalığı dağıtacağım :P Zaten amacım katılım artsın  birinci olsam sonraki yarışmaya katılamam o yüzden birincilikte gözüm yok (: Herkese başarılar dilerim (:
What happens when I become main source of a pain!!!

KemalALKIN

@Rbbt

Tamam işte ben bir kerecik olayım, zaten bir daha katılmak için; bir kerecik birinci olayım umudumda gerçekleşmiş olacağından katılmak için başka bir umut arayışına girmem gerekecek :P.
Çok mu bencilim acaba? :D.
www.tckemal.ist

karboran

Herkese başarılar :) .. 2 oy hakkı olunca birini kendime vereyim dedim :)) diğerini @TahaKaradeniz e vermek istiyorum ama kullanamıyorum ?
Kabin basıncı düştü motorlarda arıza !
Vakit süratle aksın hakimiyet kur nabıza !
İçinden nasıl geldiyse yaz anlat herşeyi ,
Bu mektup varmıcak hayalini kurduğun kıza !

Rbbt

Oylarımı empax ve Felâsife için kullandım. Bu arada bu sistemde kişinin kendi oy vermesini engelleyemez miyiz? 

karboran

@Rbbt neden ? ama neden  :)) siyasi liderler kendi partilerine oy atarken ben neden oy veremiyorum kendime :))

Rbbt

Yalnız size yönelik değil benim söylediğim. Buraya görüntü ekleyen herkes kendi görüntüsünü zaten beğeniyordur, beğenmediği bir görüntüyü koymaz kimse herhalde. Burada amaç sizin beğendiğinizi beğenen kaç kişi var onu görmek, o yüzden yarışmacıların kendileri oy vermelerine karşıyım ben (: Benim şahsi görüşüm bu yönde belirtmek istedim sadece (:

eribol

Artık gnome görmek zor oluyor :) Kaç zamandır oy kullanmıyordum, burk sağolsun hepsinin siyah tonlama olduğunu söyleyince bir bakınayım dedim :)
@odyssey ve @felasife'ye gitti oylarım.

heartsmagic

Kendisine oy verme işini engelleme meselesi teknik olarak biraz zordur diye düşünüyorum. Vermek isteyeni engellemeyelim biz :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Felâsife

@odyssey ve @karboran'a gitti oylarım özellikle @odyssey 'in panelsiz Kde tasarımı bence bayağı orjinal bi tasarım olmuş, daha öncede tebrik etmiştim ama olsun şimdi de tebrik edeyim.  :)
Herkese başarılar diler bana oy verenlerede ayrıca teşekkür ederim.  :)
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

odyssey

@Felâsife
Tekrar tekrar tebriklerin için tekrar tekrar teşekkür ederim :)
Ayrıca oy verdiğin için de :)

karboran

@heartsmagic @Rbbt abi kurallara baktım yok öyle bişey bide iki oy olunca kendime vereyim dedim birini :D, kurallara eklenebilir bir daha ki yarışmaya. Yanlız ben hala ikinci oyumu ankette kullanamıyorum :( nasıl kullancaz ikinci oyu.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 09 Eylül 2012 - 06:55:09

Yarışmaya ilk girişim, oy almak bile çok sevindirici veren herkese teşşekkür ediyorum :)

decent

@karboran,
Oyları aynı anda yani tek seferde kullanmak gerekiyor.

karboran

@decent abi ya bilmiyordum :(  @TahaKaradeniz bir oy ekleme şansımız yokmu şimdi.. Sadece kendime kullandim üff çok bencilce oldu.

kalkan1973

Evde İşte her yerde Linux

lnx

@assasin ve @TahaKaradeniz'e kullandım. 3 oy hakkımız olsaymış keşke  8)

yavuz21

KemalAkın'ı unutmayalım en güzel masaüstü onunki ayrıca oda unix tabanlı bir işletim sistemi ayrımcılık yapmassak açık ara önde olacakdır :)

lnx

@assasin, sadeliğini beğendim. @TahaKaradeniz, resim Windows'ta olsaydı eğer, yine de oy verirdim :) Çünkü sadece duvar kağıdına bakarak oy verdim. Oy hakkı 3 olsaydı @KemalALKIN'a gidebilirdi 3. oy :)