OnLive Bulut Oyun Sistemi (Cloud) [İnternet İle Dirt3 vb Oyunlar Oynayın!]

Başlatan KemalALKIN, 16 Kasım 2011 - 03:26:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KemalALKIN

OnLive Bulut Oyun Sistemi (Cloud) [İnternet İle Dirt3 vb Oyunlar Oynayın!]

Evet arkadaşlar bu program en az 3mbit ve önerilen 5mbit internet hızzında rahatlıkla çalışıyormuş buna benzer daha basit gaikai sitesi var ancak türkiye ve ortadoğu gibi müslüman kıtalarına servisi yok

gaikai sadece avustralya amerika ve avrupa için var

bu bahsi geçen program windows, mac os x, akıllı tv, android ve ios sistemleri için var malesef linux'a yok ancak android'e olması biraz içimi ferahlattı
hemen yapısını anlatayım; cloud (bulur) oyun sistemidir üyelik ve indirmek ücretsizdir, içerisindeki yüzlerce oyundan %99 ile %90 kısmı free trial yani bedava deneme olarak oynanabiliyor bedava oynamalarda çoğu oyun 30 dkk bazı oyunlar 15 dkk oynanabiliyor ve örneğin o gün oyuna kısa kısa 10 15 dkk girip çıktıysanız gene girebilirsiniz rahat bir yapı
720p hd kalitesinde ve 1024x768 çözünürlükte size hizmet sunuyor, sadece en yeni veya kaliteli oyunlar veya kipleri/türleri direkt para ile oynanıyor steam gibi diyebilirsiniz ancak daha fazla gelişmiş yani sadece oyun sistemi diye steam diyebiliriz :)

benim oyundaki oyuncu adım KemalALKIN (not: doğum tarihinizi baya bir yaşlı yapınki bütün oyunları oynayın örneğin 1950) ve 9420/798 internetle rahatça oynuyorum

linux kullanıcıları üzülmeyin sizler için çözüm üretilmiş;
( OnLive ' yi WineHQ Üzerinden Çalıştırın [İnternet İle Dirt3 vb Oyunlar Oynayın!] )
http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=30426
www.tckemal.ist