[Çözüldü] Ekran kartı gerektirmeyen oyunlar

Başlatan koraycetiin, 11 Ağustos 2012 - 00:17:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

koraycetiin

Benim ekran kartım s3 olduğu için driverı sürücüsü yok. Grafik gerektirmeyen eğlenceli oyunlar arıyorum. Worms, Castle Defense tarzı oyunlar olabilir.

DoGuKaN

Herhangi bir sürücü gerekiyor mu diye emin olmamakla beraber WarMUX denemenizi öneririm ;)

Barış Can

Mozilla Firefox üzerinden online oynanan quakelive.com'u tavsiye ederim fps tarzında bir şeyler arıyorsanız. Gayet iyi şahsen başından kalkamadığım zamanlar oluyor fakat, biraz zorlu rakipler. :)
» genelde hiçbir şey planladığım gibi gitmez.
» kişisel blog.

odyssey

Harika bi oyunmuş doğrusu
Sanki bilgisayarda yüklü gibi hızlı ve atak
Ama ben savaşmayı beceremiyorum orası ayrı :)
Acaba windows internet explorer üzerinde de böyle performanslı oynanabiliyormu ?
Windows kullanıcılarını Linux'a çekmek için güçlü bir sebep daha

Barış Can

Alıntı yapılan: odyssey - 11 Ağustos 2012 - 08:44:55
Harika bi oyunmuş doğrusu
Sanki bilgisayarda yüklü gibi hızlı ve atak
Ama ben savaşmayı beceremiyorum orası ayrı :)
Acaba windows internet explorer üzerinde de böyle performanslı oynanabiliyormu ?
Windows kullanıcılarını Linux'a çekmek için güçlü bir sebep daha

Merhaba, quake live'ı kast ediyor iseniz sadece mozilla firefox üzerinden oynanabiliyor. Windows'ta da aynı performansta, pek fark yok. Hatta hiç yok. :)
» kişisel blog.

DoGuKaN

Alıntı yapılan: Ryuzaki - 11 Ağustos 2012 - 17:06:33
Merhaba, quake live'ı kast ediyor iseniz sadece mozilla firefox üzerinden oynanabiliyor. Windows'ta da aynı performansta, pek fark yok. Hatta hiç yok. :)

Bu arada ekleme yapayım, muhtemelen başka tarayıcılara da destek getirmişler. Oyunun internet sitesinde Firefox, Internet Explorer 8+, Google Chrome ve Mac için Safari diyor  :)

Barış Can

Alıntı yapılan: DoGuKaN - 11 Ağustos 2012 - 17:09:32
Alıntı yapılan: Ryuzaki - 11 Ağustos 2012 - 17:06:33

Bu arada ekleme yapayım, muhtemelen başka tarayıcılara da destek getirmişler. Oyunun internet sitesinde Firefox, Internet Explorer 8+, Google Chrome ve Mac için Safari diyor  :)

Evet, ben de yeni fark ettim. Çok daha hoş olmuş böylelikle... :)
» kişisel blog.

KemalALKIN

Üye olup indirip denedim. Güzel gerçekten eklenti oyuna göre müthiş :). OPENGL nimetleri. Müthiş :). Ama ben bu tarza uzağım gibi.
www.tckemal.ist

koraycetiin

Warmux için teşekkürler. Quakelive için ekran kartı gerektirmiyor mudur? Wolfteam tarzı bir oyun değil mi?

KemalALKIN

Alıntı yapılan: koraycetiin - 16 Ağustos 2012 - 00:08:57
Warmux için teşekkürler. Quakelive için ekran kartı gerektirmiyor mudur? Wolfteam tarzı bir oyun değil mi?
Bence OpenGL desteği normal veya birazcık olan bir onboard ekran kartı bile yetebilir.
www.tckemal.ist

furkankalkan

en basitinden bsdgames :D bırak ekran kartını X bile gerektirmiyor :D Bir de sanırım forumdan bi arkadaşın C ile yazdığı yılan oyunu ve bi arkadaşımın yazdığı kakuro oyunları da var.
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1