Flash reklam sorunu(reklamların başka uygulamalarda görünmesi)

Başlatan mete13, 30 Haziran 2011 - 15:57:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mete13

İyi günler arkadaşlar;

Yazacağım sorunun Pardus'ta da yaşadım ama çözemedim. Dün akşam Ubuntu 11.04 yükledim. Firefox açıkken VLC ile film seyrederken bazı sitelerdeki reklamlar ekran siyah olduğu zaman o reklam film oynatıcının içinde görünüyor. Gerçi bu sorunu Nautilus'ta fazla rahatsız edici olarak yaşamadım ama aynı sorun Dolphin'de de var. O reklam ekranın neresindeyse film seyrederken veya dosya yönetisici ile uğraşırken o hizada ise ondada çıkıyor.Gerçi Nautilus'ta bunu sadece ufak olarak sadece yerler kısmında ağ içeriklerini tara sekmesinin ikonunda dikkatli bakınca beliriyor.
Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Şimdi yeni farkettim ekran koruyucu devreye girdiği zamanda o flash reklam görünüyor. Benim kullandığım koruyucu ekran olarak sadece siyah ekran.

heartsmagic

Ben sorunu tam olarak anlayamadım. Reklam dediğimiz şey tam olarak nerede görünüyor, bir ekran görüntüsü koyman mümkün mü?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

mete13

İlk önce söyleyeyim ekran görüntüsü almak istediğim zaman o görüntüler olmuyor.Mesela bir tane sitenin sayfasın da bulunan rekalmın tıpkı bizim forum sitesindeki gibi. O reklamın film seyrederken bulunduğu yerin aynı hizasında ekranın siyah olduğu zaman görünmesi. Şuan telefonumda  arızalı olduğu için resimde çekemiyorum. İnşallah anlatabilmişimdir.

furkankalkan

KWin efektleri (Masaüstü efektleri olarak geçer) açık mı ? Ayrıca firefox için adblock eklentisini öneriririm
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1