Çeviri paketi isteği

Başlatan maydin95, 19 Mayıs 2010 - 17:22:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maydin95

Arkadaşlar bazı uygulamaların Türkçe olması için Launchpade eklenebilmesini isteyemiyor muyuz? Mesela Bygfoot ing. ve için PO dosyalarının olduğu bir dizin var fakat oradan çevirdiğimizde GMO yu oluşturamadığımız için uygulama Türkçe olmuyor. Bu uygulamanın Launchpad e eklenmesini isteyemiyor muyuz?
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Angel Spy

Eklenir mi bilemiyorum ama sorabilirsin launchpad de. Burayı ziyaret edip etmediğini de bilemiyorum ama şu sayfaya bakmanı öneririm bir ara çeviri açıklaması için. http://bygfoot.sourceforge.net/new/contribute/translate/
Something is better than nothing
What goes around, comes around.
46234-54766-54766-55317-55485-55438-55819-56064-56077-56324-56773-59424-59527-59871-60639-61134-61184

maydin95

Dediğinize bir bakayım.

Nasıl oluyor yaa. Dapper sürümünde Blender için çeviri var ama Lucid'de yok.

Ayrıca Inkscape'yi tek tek aradığımda 800-900 arasında bir yerde buldum. Ama o bölüme gelmek için aşağıdaki arama yerine geliyorum inkscape diyorum sonra tıklayıp tekrar Translations'a tıklıyorum. Senin için bir şeyler yaparız gibi bir şey geliyor. Siz o paketi nasıl kolayca buluyorsunuz.
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Yiğit Ateş

Alıntı yapılan: maydin95 - 20 Mayıs 2010 - 00:11:50
Dediğinize bir bakayım.

Nasıl oluyor yaa. Dapper sürümünde Blender için çeviri var ama Lucid'de yok.

Ayrıca Inkscape'yi tek tek aradığımda 800-900 arasında bir yerde buldum. Ama o bölüme gelmek için aşağıdaki arama yerine geliyorum inkscape diyorum sonra tıklayıp tekrar Translations'a tıklıyorum. Senin için bir şeyler yaparız gibi bir şey geliyor. Siz o paketi nasıl kolayca buluyorsunuz.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 20 Mayıs 2010 - 00:15:50

Karmice kadar çeviri paketi var ama ondan sonrası yok Blender'ın.
Arama bölümüne inkscape lucid yaz. Çıkan ilk pakete gir en altta kaynak paketi var. Onun translations bölümüne girersen direk çevirileri gelir.

maydin95

Sadece Dapper için var çeviri paketi Blender'ın. Diğerleri için yok ne kadar kötü.

Fidel

fmit adlı paketin çevirisi yok sanırım. Yani translation seçeneği aktif değil. Çok güzel bir akort programı ve çevirisini yapmak istiyorum. Ben fmit'i geliştiren kişiye mail atıp launchpad'e ekleyip ekleyemeyeceğini sordum. Bunu sağlamanın bir yolu var mı diye ben de sorayım.
https://launchpad.net/ubuntu/+source/fmit