Torrentten otomatik sırayla download

Başlatan ferat_tes, 02 Ekim 2011 - 20:43:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferat_tes

Arkadaşlar torrentten dosya indirirken, download listesindeki dosyaları sıra ile (biri %100 bitince diğerine geçecek şekilde) download yapabilen bir torrent istemcisi mevcut mu?

Bu özleliğin Transmissionda olmasını umardım ama baya bakındım bulamadım.

Yardımcı olursanız sevinirim...

Rbbt

Şuan deluge olduğu için ondan anlatayım diğerlerini bilmiyorum.

Edit<preferences<queue<total active downloading kısmını 1 yaparsan otomatik olarak bütün torrentleri sıraya dizecek ve sadece bir tanesinin inmesine izin verecek o bitince sıradakine geçecek.
What happens when I become main source of a pain!!!

ferat_tes

Alıntı yapılan: Rbbt - 02 Ekim 2011 - 20:52:22
Şuan deluge olduğu için ondan anlatayım diğerlerini bilmiyorum.

Edit<preferences<queue<total active downloading kısmını 1 yaparsan otomatik olarak bütün torrentleri sıraya dizecek ve sadece bir tanesinin inmesine izin verecek o bitince sıradakine geçecek.

Dediğinizi yaptım işe aramadı. Sanırım ben yanlış açıkladım isteğimi. Sadece bir torrent indirdiğimi varsayın. Bu torrent içinde 10tane film olsun. Bu filmlerin tek tek - sıra ile inmesini istiyorum. Örnekle açıklamak gerekirse şuradaki ..... müziklerin sıra ile inmesini sağlamalıyım.

heartsmagic

Torrent dosyasına verilen doğrudan bağlantı kaldırıldı. Örnek olması açısından bile olsa, lütfen dağıtılması yasal olmayan içerikleri burada paylaşmayalım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eribol

Aranılan bu mu?

[eklenti yönetici tarafından silindi]

ferat_tes

Alıntı yapılan: eribol - 04 Ekim 2011 - 01:07:08
Aranılan bu mu?

Evet bu ama bir tanesi bittiğinde diğerleri sıra ile otomatik devam etmez sizin bu yaptığınız işlemden sonra. Mesela ben dışarı çıkıyorum, eve erken gelme ihtimalim var. Eve gelince indirdiğim dizinin 1. bölümünü seyredeceğim ama gelmeme ihtimalime karşı bu bölümler sıra ile indirilmeye devam etmesi lazım ki geldiğim zaman direk 1. bölüm daha sonra 2. bölüm şeklinde seyretmeye devam edeyim. Bu özellik bana çok gerekli. Milyonlarca kez bu olayla karşılaşıyorum. Ama yinede dediğiniz idareten çözüm olabilir.