Satın Alınan Klavyelerde`ki Windows tuşu !

Başlatan noedit, 03 Şubat 2018 - 23:59:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noedit

Evet belki çoğu kişiye basit ve gereksiz gelebilir fakat ben rahatsız oluyorum sistemi kötülemek değil amacım fakat neden dünya genelinde klavyeler üretilirken windows amblemi olan tuşa farklı bir amblem yada en basitinden görevi neyse o yazılmıyor?
Neden windows amblemi bu kadar çok koyuluyor ?
Windows yaygın olduğu için konulması bence bahane değil üretici firmaların bir mecburiyetleri olduğunuda zannetmiyorum bence global bir amblem yada açıklama yazılsa daha iyi olurdu sizinde görüşlerinizi okumak isterim herkese iyi forumlar.
Diğer kişilerin özel hayatına saygı gösterin.
Büyük gücün büyük bir sorumluluk getirdiğini unutmayın.

Rambo

Bence haklısın

Xperia Z3 Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EminSargin

Sonuçta pazardaki büyük balina Microsoft firmasından söz ediyoruz. Onlar için klavyelere windows logosu bastırmak çok zor olmamalı diye düşünüyorum ki zaten hali hazırda %95 klavyede zaten windows logusu var.

ali159

Üzerinde Windows tuşu olmayan kalvyelerde yok değil. Windows tuşunun görevi Windows menüsünü açmak yani zaten işlevi o oluduğu için üzerinde bu amblem var. Çok gözünüze batıyorsa ufak bir linux yapıştırması alıp yapıştırabilirsiniz. Veya linux olan tuşlar var klavyenize uygun olanı alıp takabilirsiniz.

Bigchefstarys

İnsanlaɾ benim dünyayı olduğu gibi kabul edebileceğimi söylüyoɾlaɾ. Saçmalık! Ben bu dünyayı kabul etmiyoɾum.
Richard Stallman

ekremsenturk

mhmtkrktr

O logo Windows değilde window's logosu olabilir mi?  :) İşlevi Windows değil window's ile ilgili çünkü.

meda

Garip olansa kimi makineler Feedos veya Linux olmasına rağmen pencere logosu var.  ;D
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

ali159

[mention=636488]@ekremsenturk[/mention]
Bir klavyeye o kadar para versem kendi yazmasını beklerim. Ben söyleyeyim o yazdın noktasını, virgülünü de kendi koysun hatta :) :)

WaylandIZMIR

[mention=636503]@ali159[/mention]

MAC kullanırsan o parayıda verirsin dostum. Şarjlı oluşu harika bu arada..
Devrimin amacını kavramış olanlar, sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır.
Mustafa Kemal Atatürk

ali159

[mention=636504]@WaylandIZMIR[/mention]
Konudan çok sapmayalaım ama Mac'e de o parayı vermem zaten :D