Hp Pavilion g6 1352 et ısınma sorunu

Başlatan Bigchefstarys, 03 Haziran 2013 - 00:50:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bigchefstarys

Arkadaşlar windowsdan ubuntuya geçmek istiyorum. Ancak kaç kere yüklememe rağmen ısınmayı bir türlü çözemedim. Driver yüklerseniz sorununuz bir nebze hafifler diyorlar. Ama bir türlü ekran kartımın driverını nasıl bulacağımı nasıl kuracağımı bulamadım. Isınmadan kastım çok şiddetli bir ısınma ekran kartım eriyor gibi. Bu sorunu tam olarak çözmeden ubuntuya geçmek istemiyorum. Neden ubuntu microsoft sistemleri gibi standart şekilde çalışmaz?

Yardımlarınızı esirgemeyiniz. Teşekkürler.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 03 Haziran 2013 - 18:11:18

Günceldir. Lütfen yardım ediniz.
İnsanlaɾ benim dünyayı olduğu gibi kabul edebileceğimi söylüyoɾlaɾ. Saçmalık! Ben bu dünyayı kabul etmiyoɾum.
Richard Stallman

cagriemer

Ubuntu standart bir sekilde calisir.

Bilgisayarinizdaki ekran kartinin modelini bizim arastirmamizdansa, sizin o ureticinin forumumuzdaki konusuna gidip, su su ekran kartina sahibim, surada anlatilan adimlari izledim surucuyu kurmak icin fakat su sorunu aliyorum demeniz bir cozum bulma ihtimalinizi cok cok arttiracaktir.

DewiL

Alıntı yapılan: Yunus SENEM - 03 Haziran 2013 - 00:50:13
Arkadaşlar windowsdan ubuntuya geçmek istiyorum. Ancak kaç kere yüklememe rağmen ısınmayı bir türlü çözemedim. Driver yüklerseniz sorununuz bir nebze hafifler diyorlar. Ama bir türlü ekran kartımın driverını nasıl bulacağımı nasıl kuracağımı bulamadım. Isınmadan kastım çok şiddetli bir ısınma ekran kartım eriyor gibi. Bu sorunu tam olarak çözmeden ubuntuya geçmek istemiyorum. Neden ubuntu microsoft sistemleri gibi standart şekilde çalışmaz?

Yardımlarınızı esirgemeyiniz. Teşekkürler.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 03 Haziran 2013 - 18:11:18

Günceldir. Lütfen yardım ediniz.
ekran kartınız amd hd 6470m mi?