[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

plusnettr

@kalkan1973, eski windowsçulardansın galiba :D menulerin yukarıdan aşağıya doğru değilde aşağıdan yukarıya doğru açılmasına özen göstermişsin.

Alıntı yapılan: hitokiri - 26 Temmuz 2010 - 17:58:26
hehe Ubuntu  Satanic temalarıyla karışık bi şeyler yaptım güzel oldu gibi paylaşayım dedim :P :))

@hitokiri benzer bir şekilde ben aynı arka plan ile resmi burada yayınladığımda kıyamet kopmuştu. Dikkat et :D
LMDE - Ubuntu 11.04 - Fedora 14

hitokiri

Alıntı Yap@hitokiri benzer bir şekilde ben aynı arka plan ile resmi burada yayınladığımda kıyamet kopmuştu. Dikkat et :D
ben göremedim resmi ama yazıyı okudum ama resimi göremedim :)
http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,5.2100.html

plusnettr

Alıntı yapılan: hitokiri - 09 Ağustos 2010 - 06:43:27
ben göremedim resmi ama yazıyı okudum ama resimi göremedim :)
http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,5.2100.html

Resmi kaldırmamı istediklerinden dolayı yetkili resmi kaldırdığı için olmasın ;)

sem

Ne var ki resimde?  Merak ettim de... Hangi resim bu baktım göremedim, bulamadım =) Yine mi kaldırıldı?
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

ubuntuki lilith

Kadın resmi olabilir Sem0900, uygunsuz bir resim vardı bir zaman ben kaldırılmasını istemiştim, belki odur. Yok yere kaldırılmamıştır zaten.

sem

".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Burası dünya?

plusnettr

Alıntı yapılan: ubuntuki lilith - 10 Ağustos 2010 - 00:17:02
Kadın resmi olabilir Sem0900, uygunsuz bir resim vardı bir zaman ben kaldırılmasını istemiştim, belki odur. Yok yere kaldırılmamıştır zaten.

#2809 nolu mesajda yer alan kadın resmi olabilir mi acaba :D bir sayfa gerideki. Açık kaynakta çifte standart mı vardı aynı tepkiyi göstermediniz.

eribol

Uzatmaya gerek yok resim var resim var. Bulvar resimleriyle Sabah resimleri bir değil.

plusnettr

Alıntı yapılan: eribol - 10 Ağustos 2010 - 01:31:55
Uzatmaya gerek yok resim var resim var. Bulvar resimleriyle Sabah resimleri bir değil.

Aynı arka planı ben koyunca bulvar başka bir arkadaş koyunca sabah oluyorsa o zaman ben eşitlik anlayışınızdan şüphelenirim.

eribol

Zamanı geriye alamayız ancak şu kadarını söyleyeyim, Ben de şu durumda doğruluğunuzdan şüphelenirim.

plusnettr

Alıntı yapılan: eribol - 10 Ağustos 2010 - 02:28:55
Zamanı geriye alamayız ancak şu kadarını söyleyeyim, Ben de şu durumda doğruluğunuzdan şüphelenirim.

Kaldırılmış bir resim için yalan söylemiyorum. Çifte standartı gördüm bazı kişilerden ben asıl cevabı aldım.
Konu özünden dağıldı rahatsızlık için forum sakinlerinden özür dilerim.

kalkan1973

Evde İşte her yerde Linux

amon-ra

alquirel

amon-ra

eribol

Ama bir ara durmuyordu. Sanırım resmin yüklendiği sunucu kaynaklı bir sorun olmuş.

kalkan1973

Telekom'un DNSlerinde sorun var, bazı sitelere çok zor giriyor veya giremiyor.

DNSinizi 208.67.222.222,208.67.220.220 olarak değiştirin sorun kalmıyor.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 11 Ağustos 2010 - 11:18:51

Daha fazla duvar kağıdı için
http://art.gnome.org/backgrounds/

sem

Duvar kağıdını beğenenler sizin verdiğiniz linkten edinemeyecekler sanırım, çünkü orada da masaüstünüz var gördüğüm kadarı ile =) İkinci link içinde varsa belki oradan arayıp bulabilirler...
Burası dünya?

kalkan1973

sem

Alıntı yapılan: kalkan1973 - 11 Ağustos 2010 - 17:28:14
Verdiğim gnome ile devam eden linki tıklayın. 15. sayfada...
Teşekkürler, ilgisini çeken arkadaşlar için böylesi daha kolay olacaktır.
Burası dünya?

amon-ra

kalkan1973

stratovarius

Screenlet gibi duruyor. Depoda mevcuttur screenlet oradan kurabilirsiniz.

kalkan1973

amon-ra