[Çözüldü]Masaüstü Bozuldu

Başlatan Warlord, 04 Aralık 2010 - 15:31:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Warlord

:'( home diziindeyken nasıl oldu anlamadım Masaüstü dizinini balder2d dizinine attım yanlışlıkla. Kes de çıkmıyor. Masaüstünde bişeyi açmaya çalıştıgımda açmıyor yardım edin lütfen  :'(

alquirel

Öncelikle başlığında (İmdat Acil Yardım gibi ifadeler yerine) meramını anlatan ifadeler kullanmalısın. Ki forum göze hoş görünsün, bir şey aramak isteyen aradığına daha çabuk ulaşsın.

Sorununa gelince balder2d dizini nedir nerededir? Masaüstü dizinini oraya atabildiğine göre oradan da geri alabiliyor olman lazım.

sem

Merhabalar, bu ayar genelde .config dizini içerisindeki dosyalar ile yapılandırılıyor. Benim başıma da gelmişti bir kere. Benzer bir sorunun sorunu şu şekilde;

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,20830.msg251592.html#msg251592

Aynı bu şekilde çözmüştüm ben de... Sisteminiz İngilizce ise dosya isimleri buna paralel olarak değişecektir.
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

Warlord

Tmmdır sorunum çözüldü tşkrler sem0900. Oradaki balder2d sildim restart attım düzeldi..... ;D