Felah ezan programı 4.1.3

Başlatan mustafa1, 09 Aralık 2010 - 20:51:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mustafa1

Felah ezan programı 4.1.3 olarak yenilendi.

Kible ayarlari iyilestirildi.
Ses sistemi bastan yenilendi.
Bir takim hatalar giderildi.

Saygilarimla.

alquirel

Amasya yok, teessüf ettim :)

Şaka bi yana, arayüzü güzel hazırlanmış iyi bir alternatif...

Al Arabi

mustafa1

Not aldım güzel Amasya şehrimizide insaallah bir sonraki versiyona eklerim!

alquirel

Alıntı yapılan: mustafa1 - 10 Aralık 2010 - 02:35:44
Not aldım güzel Amasya şehrimizide insaallah bir sonraki versiyona eklerim!

Katılıyorum, Amasya bence ülkemizin en güzel şehri. :D

Vakitleri hesaplama yöntemi ile mi buluyor, yoksa bir yerden mi çekiyor?
Diyanetin vakitleri ile hesaplama ile bulunan vakitleri bir türlü uyuşturamamıştım ben...

canosayan

önceki programda bazı yazı tiplerinin lisansı konusu sorun olmuş, pardus forumlarında sıkça ile getirilmişti. inşallah öyle bir sorun bu sefer yoktur.
Chmod bizim işimiz.

mustafa1

Yanlış hatırlıyorsun Felah için böyle bir sorun olmadı.

bytan

Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

mustafa1

Söylemek istediğin program Hakikat. Felah ile bir alakası yoktur. Elma ile armutları birbirine karıştırıyorsun. Konuyu bir yönlere çekip tartışma çıkarmak istediğini anlıyorum.

bytan

Alıntı yapılan: mustafa1 - 12 Aralık 2010 - 14:35:53
Söylemek istediğin program Hakikat. Felah ile bir alakası yoktur. Elma ile armutları birbirine karıştırıyorsun. Konuyu bir yönlere çekip tartışma çıkarmak istediğini anlıyorum.

Anlaşılması gereken şu:

Alıntı yapılan: canosayan - 10 Aralık 2010 - 10:36:57
önceki programda .....
inşallah öyle bir sorun bu sefer yoktur.

Bu önceki programın adının Hakikat ya da Felah olmasının kullanılan yazı tipleri ve soru açısından bir farkı yok. Lisans sorunu vardır ya da yoktur gibi bir açıklamayla bunu giderebilecekken farklı bir tavır sergiliyorsun:

Alıntı Yap
Yanlış hatırlıyorsun Felah için böyle bir sorun olmadı.
Konuyu bir yönlere çekip tartışma çıkarmak istediğini anlıyorum.

Felah için olmadı, Hakikat için oldu. Ne fark ediyor? Bir kullanıcı hatırladığı kadarıyla yaşanan bir durum sebebiyle, iyi niyetini dile getiriyor. Bunda tartışma çıkartmak olarak algılanan nedir? Eğer bağlantılarını verdiğim forumdaki silinen iletileri ve oradaki tavrını kastediyorsan, farkındaysan o konuya girmedim.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
PF @ ST

krwlng

Ben 7.iletideki bağlantıları inceledim, aynı şekilde burada geçerli olan bir durumdur bence bu, üslup özgürlük için forumlarındaki ile aynı neredeyse, tabi isteyen kurar istemeyen kurmaz mantığı ne kadar doğrudur tartışılır, fakat burada bir yönetici lisans hakları ile ilgili bir soru soruyorsa, bunu kendi keyfi için sormuyordur sanırım, soruya başka anlamlar yükleyen de burada bytan değil siz oluyorsunuz, söyleyeceğiniz tek şey, vardır veya yoktur şeklinde olabilirdi. Bir çok arkadaş gibi kötü niyet sezinlediğim için kendim kurmuyorum kurulmasını da tavsiye etmiyorum.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

billypostman

Namaz vakitlerini diyanet ile karşılaştırdığım zaman çok farklılıklar ortaya çıkıyor.
Diyanetin vakitlerini önemseyen biri olarak vakitleri nereden değiştirebilirim?
Değiştirmem mümkün değilse, namaz vakitlerini diyanetten alan bir uygulama önerebilir misiniz?

Al Arabi

Alıntı yapılan: billypostman - 13 Aralık 2010 - 17:59:15
Namaz vakitlerini diyanet ile karşılaştırdığım zaman çok farklılıklar ortaya çıkıyor.
Diyanetin vakitlerini önemseyen biri olarak vakitleri nereden değiştirebilirim?
Değiştirmem mümkün değilse, namaz vakitlerini diyanetten alan bir uygulama önerebilir misiniz?

Ayarlarında var. Programı önce "Uygulamalar>>>Donatılar>>>Felah" diye çalıştır. Gelen pencerede "Beytullah" resminin yanında  "Seçenekler" kısmından bulunduğun ülke ve şehiri ayarlayarak bu sorunu çözebilirsin. Program gerçekten çok iyi.

billypostman

Alıntı yapılan: Al Arabi - 13 Aralık 2010 - 19:09:15

Ayarlarında var. Programı önce "Uygulamalar>>>Donatılar>>>Felah" diye çalıştır. Gelen pencerede "Beytullah" resminin yanında  "Seçenekler" kısmından bulunduğun ülke ve şehiri ayarlayarak bu sorunu çözebilirsin. Program gerçekten çok iyi.

İyi de İstanbul Genel'i seçtim zaten oradan, ama seçtiğim şehir http://www.diyanet.gov.tr'deki namaz vakitleri ile aynı değil.

bytan

Üzerinden beş gün geçmesine ve çevrimiçi olunmasına rağmen, yazılımla ilgili soru işaretlerini giderecek herhangi bir geri dönüş olmadığı için bağlantılar temizlenerek konu kapatıldı.

PF @ ST