Open Info - TR // Açık Kaynak Danışmanınız!

Başlatan esezen33, 25 Haziran 2009 - 22:10:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

esezen33

Öncelikle site uzun süredir açık ama yapım aşamasında olduğu için ve belli standartları yakalayabilmek için uzun süre çalıştık ve artık tanıtıma geçiyoruz.

www.openinfo-tr.comOpen Info - TR //Açık Kaynak Danışmanınız - Özgün Platform sloganıyla yayın hayatına başladığımız sitede "Özgür Yazılımlar" a destek veriyoruz ve elimizden geldiğince Açık Kaynak Kodlu yazılımları tanıtıyoruz. Forum bölümünde Programlamadan tutun web tasarım,linux sistemler ...vs gibi konular hakkında bilgi veriyoruz ve kişilerin sorunlarını çözmelerine yardım etmeye çalışacağız. Şu anda Beta olarak yayına sunduğumuz sitede sizinde desteğinize ihtiyacımız vardır.

Site Kurucuları : 3mr3 (Grafik,Blog,Forum sistemlerini sağolsun kendisi halletti düzenli olarak veri giriyor ve araştırma yapıyor), esezen33(Bendeniz ana sistemi kurdum ve konu ekleyip araştırma yapıyorum)

3mr3

Evet uzun zamandır arkadaşımızın desteğiyle açtık, özgür platform adına başta en büyük desteğimiz ubuntu-tr.net gibi sitenin emeğiyle, bilgisiyle daha değişik platformlara taşımak istedik. Zaten açık kaynak destekli bildiğimiz kaynakları paylaşmak. Bunun başında Joomla, Wordpress, MyBB, Ubuntu ve Pardus gibi öncelikli öğrendiklerimizi paylaşmak niyetimizdir.

Sizlerinde fikirlerinizi bekliyoruz.
Ben, seninle ben oldum. | Başkalarına karşı merhametli, şefkatli, iyiliksever...

egitimist

esezen33

heartsmagic

Ne güzel, kısa bir sürede iki farklı özgür yazılım destekçi proje açılmış. Sizlere de hayırlı olsun diyorum arkadaşlar. Umarım projeniz daha fazla yazı ve bilgiyle dolar taşar, güzel yerlere gelir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

esezen33

Alıntı yapılan: heartsmagic - 26 Haziran 2009 - 03:07:37
Ne güzel, kısa bir sürede iki farklı özgür yazılım destekçi proje açılmış. Sizlere de hayırlı olsun diyorum arkadaşlar. Umarım projeniz daha yazı ve bilgiyle dolar taşar, güzel yerlere gelir.

Teşekkürler.

esezen33

Tekrar merhabalar öncelikle sitemizi artık tam anlamıyla oturtmaya başladık planlarımız değişti ve blog bölümümüz açıkta kaldı isteğimiz burayı silmek değil eğer blog yazarları varsa gönüllü olarak bu bölümde açık kaynak yazılarını yayınlayabilirler ve blogu istedikleri gibi düzenleyebilirler(tema vs).İsteğe bağlı olarak blog subdomain şeklinde olabilir. Sitede şu an hiç ads reklamı yoktur. İleride olursa kişiler reklamlardan düşen payını alacaktır.

Kabul edenler esezen33@hotmail.com dan veya buradan irtibata geçebilirler. Şimdiden Teşekkürler

esezen33

yazar bulunamadığından Blog bölümü kapatılmıştır...