[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Xenophobia

ihtiyar said

Kutadgu

Linux dünyasında  ekran görüntileri adeta gövde gösterisi oluyor. Bir windows forumunda böyle bir konu düşünebiliyormusunuz? Olsa olsa masaüstü resimleri ilgi çekici olabilir. İnsanlar alıştıkları şeyleri aradıklarından sürekli Ubuntu da şu bu çalışırmı diye soruyorlar. Farklı bir platform olarak bakamıyorlar. Diğer taraftan bakarsak, Windows'ta compiz çalışıyor mu? "O ne yaa". Yaa, o ne tabi sizde haklısınız.

[IMG]http://img33.picoodle.com/data/img33/3/9/23/t_Screenshotm_bbd1cfd.png[/img]

umutubuntu

KDE 3.5.9
RSS haber bandı Linux Mint KDE'de kurulu geliyor, Kubuntu'da kurmak için Synaptic'ten Knewsticker kurup panele programcık ekle bölümünden seçip ekleyebilirsiniz.

Simgeler (icons) : Breathless

Panel arka planı (kicker background) : V-like

Duvar kağıdı (wallpaper) : Blue silk

Üstte bulunan panelin faremizi yukarı cıkarttığımızda gizlenmesi ya da görünmesini sağlamak için paneli yapılandır kısmından
gizlenmeyi, otomatik gizle ve hemen seçeneklerine ayarlıyoruz.

Beğenmediğiniz simgeyi değiştirmek için; kısayol simgesinin üzerine sağ tıklayıp (program adı) düğmesini yapılandır seçtikten sonra
açılan pencerede simge kısmına tıklayınca simgeler açılacaktır, içlerinden istediğinizi seçip yeni simge olarak atayabilirsiniz.

Mepis

Alıntı yapılan: umutubuntu - 25 Eylül 2008 - 23:06:13
KDE 3.5.9
Haber bandı Linux Mint KDE'de kurulu geliyor, Kubuntu'da kurmak için Synaptic'ten Knewsticker kurup panele programcık ekle bölümünden seçip ekleyebilirsiniz.

Cok isime yaradi RSS ile bilgileri almasi gayet hos olmus tesekkurler.

Xenophobia

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

UBUNTUNA

erokay

Alıntı yapılan: by_tunahan - 28 Eylül 2008 - 05:42:49
Çok teşekkürler kardeşiim.. Çok şık durdu masaüstümde ;) ;)

Rica ederim, arada bir değişiklik yapsamda genelde bende onu kullanıyorum :)
Semer seçilirken eşeğin fikri değil ölçüsü alınır!!!

FUBU

erokay

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

erokay