PyTr - Python Kaynak Sitesi

Başlatan halitalptekin, 09 Eylül 2012 - 23:39:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

halitalptekin

PyTr Python ile ilgili birbirinden güzel kaynakların paylaşıldığı bir sitedir.Tasarım olarak bootstrap kullanılmış olup altyapıda Django vardır. Şimdilik heroku sunucularında barınmaktadır.Ancak çok kısa bir süre içinde kendi sunucusuna geçecektir.
Python Kaynakları'na bakmayı unutmayınız.
Ayrıcana sitenin kaynak kodlarına buradan bakıp, buradan da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Python Türkiye sitesine baktıktan sonra buradan da olmasını veya değişmesini istediğiniz herşeyi bildirirseniz çok sevinirim.

Site sahibi de benim.

burk

@halitalptekin iletinizi bu bölüme taşıdım ve iletinizde bazı düzeltmeler yaptım. Lütfen gereksiz yazı değişiklikleri yapmayın ve Türkçe kelime kullanmaya özen gösterin. Ayrıca site tanıtım ile ilgili kurallara göre iletinizi değiştirirseniz çok sevinirim; http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=35190.0

heartsmagic

Site için eline sağlık derken @halitalptekin, ayrıca kaynağını paylaştığın için de tebrik ediyorum.

Herkes her şeyi paylaşmıyor bu günlerde :) İğneyi kendimize batıralım önce.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

halitalptekin

Alıntı yapılan: heartsmagic - 11 Eylül 2012 - 01:18:42
Site için eline sağlık derken @halitalptekin, ayrıca kaynağını paylaştığın için de tebrik ediyorum.

Herkes her şeyi paylaşmıyor bu günlerde :) İğneyi kendimize batıralım önce.

teşekkür ederim açık kaynak felsefesini doğru anlamak gerekli diye düşünüyorum :D

serhat1643